Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00

Predĺžená záruka 2 + 3 roky zadarmo - naša záruka kvality

Máte naše slovo

Našich dodávateľov si starostlivo vyberáme a dbáme na to, aby sme Vám ponúkali produkty tej najvyššej kvality. Vieme, že hľadáte nábytok, ktorý vydrží veľa rokov. A aby sme Vám kvality našich produktov potvrdili, ponúkame záruku 5 rokov na všetky produkty z našej ponuky. Zabudnite na starosti s opravami a reklamáciami.

 

Boli sme a budeme prvý

Ako vôbec prvý e-shop s nábytkom v SR sme Vám, našim zákazníkom, ponúkli predĺženú záruku 2 + 3 roky zadarmo. Dnes je to vysokým štandardom, ktorý si roky držíme. A sme pripravení naše záručné podmienky ďalej vylepšovať. Máte naše slovo.

 

Aké sú podmienky pre získanie záruky 5 rokov zadarmo?

Žiadne zložité a zdĺhavé podmienky od nás nečakajte. Proste si len objednajte akýkoľvek produkt a automaticky máte predĺženú záruku 2 + 3 roky zdarma. Ak ojedinele dôjde k reklamácii pre tovar si zadarmo prídeme a všetko vyriešime k Vašej plnej spokojnosti. V prípade neopraviteľné závady tovaru Vám produkt zdarma vymeníme.

 

Váš košík je prázdný

Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O
Dom, byt, záhradaDom, byt, záhrada O
Na poskytovanie našich služieb používame súbory cookie. Prehliadaním stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií.