Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00
Kancelársky nábytok TopOffice Premium

Kancelársky nábytok TopOffice Premium

Kancelársky nábytok radu TopOffice Premium odporúčame najmä do kancelárií riaditeľov a pracovní manažérov, kam výborne zapadne vďaka svojmu reprezentatívnemu vzhľadu. Od štandardnej verzie TopOffice sa odlišuje vo farebnom prevedení dosiek, kedy TopOffice Premium ponúkame v špeciálnych dezénoch. Tento rad ponúka širokú škálu prvkov, vďaka čomu si môžete vybaviť kanceláriu presne podľa predstáv a potrieb. Umožní vám tiež optimálne využiť konkrétny priestor, a to napríklad pomocou rohových stolov, kontajnerov alebo doplnkov. Čo všetko teda nábytkový rad TopOffice Premium ponúka?

zobraziť celý text

Čo nábytkový rad ponúka?

 

Nábytkový rad TopOffice Premium ponúka všetok kancelársky nábytok do štandardných pracovní aj do zasadacích miestností. Okrem klasických a ergonomických stolov dodávame aj stoly konferenčné.

Pre lepšiu organizáciu pracovnej plochy odporúčame kontajnery, vďaka ktorým získate dostatok úložného miesta na veci, ktoré potrebujete mať neustále po ruke. Ďalej ponúkame aj skrine, ktoré máme v rôznych prevedeniach a veľkostiach.

Na rozšírenie alebo prepojenie jednotlivých prvkov v kancelárii si môžete vybrať z ponuky doplnkov. Z tejto kategórie odporúčame najmä rokovacie prvky.

Ak si nechcete lámať hlavu so zložením kancelárie, môžete jednoducho využiť obľúbené zostavy nábytku, z ktorých si vyberiete tú pravú a ušetríte čas aj peniaze.

Zostava kancelárskeho nábytku TopOffice Premium


Kancelárske stoly TopOffice Premium

Stoly TopOffice Premium oceníte pri práci na počítači, papierovaní aj pri stretnutiach s klientmi, či na poradách. Vrchná doska stolov je hrubá 38 mm a je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Okraje aj hrany dosky sú lemované ABS hranou s hrúbkou 2 mm.

Stoly z radu TopOffice Premium sú vybavené nastaviteľnými nožičkami. Vďaka nim si môžete zmeniť výšku stola až o 15 mm a prispôsobiť si ho podľa potreby. Nôžky vám pomôžu vysporiadať sa aj s nerovnosťami podlahy.

Kancelárske stoly TopOffice Premium ponúkame v dĺžkach 203,2 a 227,1 cm s hĺbkami 102,7 a 109,6 cm. Rokovacie stoly potom v rôznych tvaroch a dĺžkou až do 240 cm. Výška klasických stolov je v celom rade rovnaká, teda 76,2 cm.

V tejto kategórii ponúkame ergonomicky tvarované rohové stoly, pomocou ktorých budete môcť využiť akýkoľvek priestor.

Pravé rohové prevedenie

 • Horná doska je vykrojená v ľavej časti
 • Odporúčame umiestniť k stene sprava

Ľavé rohové prevedenie

 • Horná doska je vykrojená v pravej časti
 • Odporúčame umiestniť k stene zľava

Konferenčné stoly TopOffice Premium

Rokovacie stoly TopOffice Premium odporúčame najmä do konferenčných alebo zasadacích miestností. Vďaka svojmu vzhľadu sa skvelo hodia na rokovania s klientmi, ale aj firemné porady či brainstorming.

Vrchná doska stola je hrubá 38 mm a je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Okraje aj hrany dosky sú lemované ABS hranou s hrúbkou 2 mm.

Rokovacie stoly rozlišujeme na tri typy. Obdĺžnikové stoly s kovovou podnožou, obdĺžnikové stoly s drevenou podnožou a štvorcové stoly.

Kovová podnož

 • Štandardný stôl na rokovanie
 • Dĺžka stola je 240 cm

Drevená podnož

 • Možnosť spojiť viac stolov k sebe
 • Dĺžka stola je 135 cm

Štvorcový stôl

 • Vybavený odkladacou policou
 • Riešenie pre kancelárie

Kancelárske kontajnery TopOffice Premium

Kontajnery TopOffice Premium sú vhodným doplnkom ku kancelárskym stolom a pomôžu vám rozšíriť pracovnú plochu. Navyše vďaka nim získate ďalší úložný priestor na veci, ktoré potrebujete mať neustále poruke.

Vrchná doska kontajnera je hrubá 38 mm a je rovnako ako ostatné dosky, vyrobená z laminovanej drevotriesky. Kontajnery z rady TopOffice Premium sú vybavené kovovými úchytkami zásuviek a disponujú centrálnym zamykaním. Stačí teda uzamknúť iba vrchnú zásuvku a zamknú sa tak všetky naraz. Nosnosť každej zásuvky je 15 kg.

Všetky kontajnery ponúkame s tromi zásuvkami a rozlišujeme dva typy. Prístavné a pojazdné.

Prístavné kontajnery sú vybavené nastaviteľnými nožičkami a vzhľadom k rovnakej výške, sú určené na pristavenie k stolom. Po pristavení vytvoria rohové pracovné miesto.

Pojazdné kontajnery disponujú vstavanými kolieskami, pomocou ktorých ich môžete ľahko premiestniť na potrebné miesto.

Prístavný kontajner

 • Prevedenie s 3 zásuvkami
 • Po pristavení vytvorí rohové miesto
 • Centrálne zamykanie
 • Nastaviteľné nohy
 • Nosnosť zásuviek 15 kg

Pojazdný kontajner

 • Prevedenie s 3 zásuvkami a 2 skrinkami
 • Umiestniť ich môžete kamkoľvek do priestoru
 • Každá z bočných skriniek je vybavená policou
 • Kolieska pre ľahký presun
 • Nosnosť zásuviek 15 kg

Skrine a skriňové zostavy TopOffice Premium

 

Skrine TopOffice Premium sú nevyhnutnou súčasťou kancelárií a pomôžu vám vytvoriť dostatok úložného priestoru na najrôznejšie šanóny či dokumenty.

Vrchná doska skríň je hrubá 18 mm a je rovnako ako ostatné dosky, vyrobená z laminovanej drevotriesky. Nosnosť jednotlivých políc je u úzkych skríň 16 kg a u širokých skríň 30 kg. Skrine sú vybavené nastaviteľnými nožičkami, pomocou ktorých si môžete zmeniť výšku až o 15 mm a prispôsobiť si ich podľa potreby. Nôžky vám pomôžu vysporiadať sa aj s nerovnosťami podlahy.

Na zjednotenie vzhľadu kancelárie odporúčame využiť obloženie skríň. Tieto dosky dodávame v rovnakých dezénoch ako samotné skrine a po aplikácii zakryjú korpus. Hrúbka obkladových dosiek je 38 mm.

Ak si nechcete lámať hlavu so zložením kancelárskych skríň, môžete jednoducho využiť skriňové zostavy TopOffice Premium, z ktorých si vyberiete tú pravú a ušetríte čas aj peniaze.

Skrine rozlišujeme najmä podľa výšky, na nízke, stredné a vysoké. Ponúkame ich s rôznymi typmi dverí, či už drevenými, sklenenými, alebo ich kombináciu. Dvere disponujú kovovými úchytkami.

Nízka skriňa

 • Výška skrine je 80 cm
 • Vybavená 1 policou
 • Rôzne typy dverí

Stredná skriňa

 • Výška skrine je 119,5 cm
 • Vybavená 2 policami
 • Rôzne typy dverí

Vysoká skriňa

 • Výška skrine je 196,5 cm
 • Vybavená 4 policami
 • Rôzne typy dverí

Doplnky nábytku TopOffice Premium

Doplnky tohto nábytkového radu vám pomôžu si lepšie zorganizovať pracovný priestor a uľahčia vám orientáciu na pracovnom mieste. Na rozšírenie pracovného priestoru môžete využiť napríklad rokovacie prvky k stolu, rokovacie prvky pod stôl alebo ukončovacie prvky, ktoré pridajú veľa odkladacieho miesta navyše a stôl elegantne doplnia.

Rokovací prvok k stolu

 • Rozšíri pracovnú plochu
 • Variant s rovnakou výškou ako stôl
 • Vytvorí miesto pre ďalšiu osobu

Rokovací prvok pod stôl

 • Rozšíri pracovnú plochu
 • Variant nižší ako stôl
 • Vytvorí miesto pre ďalšiu osobu

Ukončovací prvok

 • Rozšíri pracovnú plochu a spojí dva stoly
 • Elegantne zakončí stôl
 • Vybavený kovovými nohami

skryť text

Vysoká úzka skriňa TopOffice Premium, pravá, 39,9 x 40,4 x 196,5 cm

Vysoká úzka skriňa TopOffice Premium, pravá, 39,9 x 40,4 x 196,5 cm

Vysoká úzka kancelárska skriňa z laminovanej drevotriesky, sklenené dvere, nastaviteľné nohy, vybavená 4 policami, nosnosť 16 kg…

Vysoká úzka skriňa TopOffice Premium, pravá, 39,9 x 40,4 x 196,5 cm Sivá
359,05 € bez DPH
430,86 € vr. DPH
Skladom > 5 ks
Vysoká úzka skriňa TopOffice Premium, ľavá, 39,9 x 40,4 x 196,5 cm

Vysoká úzka skriňa TopOffice Premium, ľavá, 39,9 x 40,4 x 196,5 cm

Vysoká úzka kancelárska skriňa z laminovanej drevotriesky, sklenené dvere, nastaviteľné nohy, vybavená 4 policami, nosnosť 16 kg…

Vysoká úzka skriňa TopOffice Premium, ľavá, 39,9 x 40,4 x 196,5 cm Sivá
359,05 € bez DPH
430,86 € vr. DPH
Skladom > 5 ks
Nízka úzka skriňa TopOffice Premium 39,9 x 40,4 x 80 cm

Nízka úzka skriňa TopOffice Premium 39,9 x 40,4 x 80 cm

Nízka úzka kancelárska skriňa z laminovanej drevotriesky, nastaviteľné nohy, vybavená 1 policou, nosnosť 16 kg…

Nízka úzka skriňa TopOffice Premium 39,9 x 40,4 x 80 cm Sivá
72,23 € bez DPH
86,68 € vr. DPH
Skladom > 10 ks
Stredná široká skriňa TopOffice Premium 79,8 x 40,4 x 119,5 cm

Stredná široká skriňa TopOffice Premium 79,8 x 40,4 x 119,5 cm

Stredná široká kancelárska skriňa z laminovanej drevotriesky, sklenené dvere, nastaviteľné nohy, vybavená 2 policami, nosnosť 30 kg…

Stredná široká skriňa TopOffice Premium 79,8 x 40,4 x 119,5 cm Sivá
439,50 € bez DPH
527,40 € vr. DPH
Skladom > 10 ks
Mobilný kontajner TopOffice Premium 120 x 50,4 cm

Mobilný kontajner TopOffice Premium 120 x 50,4 cm

Pojazdný kontajner z laminovanej drevotriesky, 3 zásuvky, 2 skrinky, vybavený kolieskami, nosnosť 15 kg, centrálne zamykanie, výber zo 4 dezénov…

Mobilný kontajner TopOffice Premium 120 x 50,4 cm WengeMobilný kontajner TopOffice Premium 120 x 50,4 cm Agát svetlýMobilný kontajner TopOffice Premium 120 x 50,4 cm Wenge / bielaMobilný kontajner TopOffice Premium 120 x 50,4 cm Agát svetlý / biela
390,86 € bez DPH
469,03 € vr. DPH
Na objednávku
Mobilný kontajner TopOffice Premium 40,8 x 50,4 cm

Mobilný kontajner TopOffice Premium 40,8 x 50,4 cm

Pojazdný kontajner z laminovanej drevotriesky, 3 zásuvky, vybavený kolieskami, nosnosť 15 kg, centrálne zamykanie, výber zo 4 dezénov…

Mobilný kontajner TopOffice Premium 40,8 x 50,4 cm WengeMobilný kontajner TopOffice Premium 40,8 x 50,4 cm Agát svetlýMobilný kontajner TopOffice Premium 40,8 x 50,4 cm Wenge / bielaMobilný kontajner TopOffice Premium 40,8 x 50,4 cm Agát svetlý / biela
182,68 € bez DPH
219,22 € vr. DPH
Skladom > 10 ks
Prístavný kontajner TopOffice Premium, ľavý

Prístavný kontajner TopOffice Premium, ľavý

Prístavný kontajner z laminovanej drevotriesky, vybavený nastaviteľnými nožičkami a policou, nosnosť 15 kg, centrálne zamykanie, výber z 5 dezénov…

Prístavný kontajner TopOffice Premium, ľavý WengePrístavný kontajner TopOffice Premium, ľavý Agát svetlýPrístavný kontajner TopOffice Premium, ľavý Wenge / bielaPrístavný kontajner TopOffice Premium, ľavý Agát svetlý / bielaPrístavný kontajner TopOffice Premium, ľavý Wenge / biela doska
259,95 € bez DPH
311,94 € vr. DPH
Na objednávku
Prístavný kontajner TopOffice Premium, pravý

Prístavný kontajner TopOffice Premium, pravý

Prístavný kontajner z laminovanej drevotriesky, vybavený nastaviteľnými nožičkami a policou, nosnosť 15 kg, centrálne zamykanie, výber zo 4 dezénov…

Prístavný kontajner TopOffice Premium, pravý WengePrístavný kontajner TopOffice Premium, pravý Agát svetlýPrístavný kontajner TopOffice Premium, pravý Wenge / bielaPrístavný kontajner TopOffice Premium, pravý Agát svetlý / bielaPrístavný kontajner TopOffice Premium, pravý Biela
259,95 € bez DPH
311,94 € vr. DPH
Na objednávku
Prístavný kontajner TopOffice Premium, ľavý

Prístavný kontajner TopOffice Premium, ľavý

Prístavný kontajner z laminovanej drevotriesky, vybavený nastaviteľnými nožičkami, nosnosť 15 kg, centrálne zamykanie, výber zo 4 dezénov…

Prístavný kontajner TopOffice Premium, ľavý WengePrístavný kontajner TopOffice Premium, ľavý Agát svetlýPrístavný kontajner TopOffice Premium, ľavý Wenge / bielaPrístavný kontajner TopOffice Premium, ľavý Agát svetlý / biela
248,14 € bez DPH
297,77 € vr. DPH
Na objednávku
Prístavný kontajner TopOffice Premium, pravý

Prístavný kontajner TopOffice Premium, pravý

Prístavný kontajner z laminovanej drevotriesky, vybavený nastaviteľnými nožičkami, nosnosť 15 kg, centrálne zamykanie, výber zo 4 dezénov…

Prístavný kontajner TopOffice Premium, pravý WengePrístavný kontajner TopOffice Premium, pravý Agát svetlýPrístavný kontajner TopOffice Premium, pravý Wenge / bielaPrístavný kontajner TopOffice Premium, pravý Agát svetlý / biela
248,14 € bez DPH
297,77 € vr. DPH
Na objednávku
Rokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 166,3 x 70 cm

Rokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 166,3 x 70 cm

Prvok na rozšírenie stola, doska z laminovanej drevotriesky hrubá 38 mm, nastaviteľné nohy, výber zo 4 dezénov…

Rokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 166,3 x 70 cm Agát svetlýRokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 166,3 x 70 cm WengeRokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 166,3 x 70 cm Agát svetlý / bielaRokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 166,3 x 70 cm Wenge / biela
193,59 € bez DPH
232,31 € vr. DPH
Na objednávku
Rokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 136,3 x 70 cm

Rokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 136,3 x 70 cm

Prvok na rozšírenie stola, doska z laminovanej drevotriesky hrubá 38 mm, nastaviteľné nohy, výber zo 4 dezénov…

Rokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 136,3 x 70 cm Agát svetlýRokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 136,3 x 70 cm WengeRokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 136,3 x 70 cm Agát svetlý / bielaRokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 136,3 x 70 cm Wenge / biela
170,41 € bez DPH
204,49 € vr. DPH
Na objednávku
Rokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 106,3 x 70 cm

Rokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 106,3 x 70 cm

Prvok na rozšírenie stola, doska z laminovanej drevotriesky hrubá 38 mm, nastaviteľné nohy, výber zo 4 dezénov…

Rokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 106,3 x 70 cm Agát svetlýRokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 106,3 x 70 cm WengeRokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 106,3 x 70 cm Agát svetlý / bielaRokovací prvok pod stôl TopOffice Premium 106,3 x 70 cm Wenge / biela
127,23 € bez DPH
152,68 € vr. DPH
Na objednávku
Rokovací prvok TopOffice Premium 169 x 98,6 cm, pre ľavý stôl

Rokovací prvok TopOffice Premium 169 x 98,6 cm, pre ľavý stôl

Prvok na rozšírenie stola, doska z laminovanej drevotriesky hrubá 38 mm, nastaviteľné nohy, výber zo 4 dezénov…

Rokovací prvok TopOffice Premium 169 x 98,6 cm, pre ľavý stôl Agát svetlýRokovací prvok TopOffice Premium 169 x 98,6 cm, pre ľavý stôl WengeRokovací prvok TopOffice Premium 169 x 98,6 cm, pre ľavý stôl Agát svetlý / bielaRokovací prvok TopOffice Premium 169 x 98,6 cm, pre ľavý stôl Wenge / biela
214,95 € bez DPH
257,94 € vr. DPH
Na objednávku
Rokovací prvok TopOffice Premium 169 x 98,6 cm, pre pravý stôl

Rokovací prvok TopOffice Premium 169 x 98,6 cm, pre pravý stôl

Prvok na rozšírenie stola, doska z laminovanej drevotriesky hrubá 38 mm, nastaviteľné nohy, výber zo 4 dezénov…

Rokovací prvok TopOffice Premium 169 x 98,6 cm, pre pravý stôl Agát svetlýRokovací prvok TopOffice Premium 169 x 98,6 cm, pre pravý stôl WengeRokovací prvok TopOffice Premium 169 x 98,6 cm, pre pravý stôl Agát svetlý / bielaRokovací prvok TopOffice Premium 169 x 98,6 cm, pre pravý stôl Wenge / biela
214,95 € bez DPH
257,94 € vr. DPH
Posledné 2 ks
Konferenčný stôl TopOffice Premium III 240 x 162,5 cm

Konferenčný stôl TopOffice Premium III 240 x 162,5 cm

Konferenčný stôl s kovovými nohami, vhodný najmä do zasadacích miestností, doska z laminovanej drevotriesky hrubá 38 mm, nastaviteľné nôžky, 2 typy dezénov…

Konferenčný stôl TopOffice Premium III 240 x 162,5 cm Agát svetlý / bielaKonferenčný stôl TopOffice Premium III 240 x 162,5 cm Wenge / biela
861,32 € bez DPH
1 033,58 € vr. DPH
Na objednávku
Konferenčný stôl TopOffice Premium II 240 x 162,5 cm

Konferenčný stôl TopOffice Premium II 240 x 162,5 cm

Konferenčný stôl s kovovými nohami, vhodný najmä do zasadacích miestností, doska z laminovanej drevotriesky hrubá 38 mm, nastaviteľné nôžky, 2 typy dezénov…

Konferenčný stôl TopOffice Premium II 240 x 162,5 cm Agát svetlýKonferenčný stôl TopOffice Premium II 240 x 162,5 cm Wenge
861,32 € bez DPH
1 033,58 € vr. DPH
Na objednávku
Konferenčný stôl TopOffice Premium I 240 x 162,5 cm

Konferenčný stôl TopOffice Premium I 240 x 162,5 cm

Konferenčný stôl s kovovými nohami, vhodný najmä do zasadacích miestností, doska z laminovanej drevotriesky hrubá 38 mm, nastaviteľné nôžky, 2 typy dezénov…

Konferenčný stôl TopOffice Premium I 240 x 162,5 cm Agát svetlýKonferenčný stôl TopOffice Premium I 240 x 162,5 cm Wenge
861,32 € bez DPH
1 033,58 € vr. DPH
Na objednávku
Konferenčný stôl TopOffice Premium 160 x 120 cm

Konferenčný stôl TopOffice Premium 160 x 120 cm

Konferenčný stôl v celodrevenom prevedení, vhodný najmä do zasadacích miestností, doska z laminovanej drevotriesky hrubá 38 mm, nastaviteľné nôžky, 2 typy dezénov…

Konferenčný stôl TopOffice Premium 160 x 120 cm WengeKonferenčný stôl TopOffice Premium 160 x 120 cm Agát svetlý
295,41 € bez DPH
354,49 € vr. DPH
Na objednávku
Rohový stôl TopOffice Premium 227,1 x 109,6 cm, ľavý

Rohový stôl TopOffice Premium 227,1 x 109,6 cm, ľavý

Kancelársky stôl v celodrevenom prevedení, špeciálny rohový tvar, vhodný najmä do kancelárií vedúcich pracovníkov, doska z laminovanej drevotriesky hrubá 38 mm, nastaviteľné nožičky, 4 typy dezénov…

Rohový stôl TopOffice Premium 227,1 x 109,6 cm, ľavý WengeRohový stôl TopOffice Premium 227,1 x 109,6 cm, ľavý Agát svetlýRohový stôl TopOffice Premium 227,1 x 109,6 cm, ľavý Wenge / bielaRohový stôl TopOffice Premium 227,1 x 109,6 cm, ľavý Agát svetlý / biela
418,14 € bez DPH
501,77 € vr. DPH
Na objednávku
Rohový stôl TopOffice Premium 203,2 x 102,7 cm, pravý

Rohový stôl TopOffice Premium 203,2 x 102,7 cm, pravý

Kancelársky stôl v celodrevenom prevedení, špeciálny rohový tvar, vhodný najmä do kancelárií vedúcich pracovníkov, doska z laminovanej drevotriesky hrubá 38 mm, nastaviteľné nožičky, 4 typy dezénov…

Rohový stôl TopOffice Premium 203,2 x 102,7 cm, pravý WengeRohový stôl TopOffice Premium 203,2 x 102,7 cm, pravý Agát svetlýRohový stôl TopOffice Premium 203,2 x 102,7 cm, pravý Wenge / bielaRohový stôl TopOffice Premium 203,2 x 102,7 cm, pravý Agát svetlý / biela
400,86 € bez DPH
481,03 € vr. DPH
Na objednávku
Rohový stôl TopOffice Premium 227,1 x 109,6 cm, pravý

Rohový stôl TopOffice Premium 227,1 x 109,6 cm, pravý

Kancelársky stôl v celodrevenom prevedení, špeciálny rohový tvar, vhodný najmä do kancelárií vedúcich pracovníkov, doska z laminovanej drevotriesky hrubá 38 mm, nastaviteľné nožičky, 4 typy dezénov…

Rohový stôl TopOffice Premium 227,1 x 109,6 cm, pravý WengeRohový stôl TopOffice Premium 227,1 x 109,6 cm, pravý Agát svetlýRohový stôl TopOffice Premium 227,1 x 109,6 cm, pravý Wenge / bielaRohový stôl TopOffice Premium 227,1 x 109,6 cm, pravý Agát svetlý / biela
418,14 € bez DPH
501,77 € vr. DPH
Na objednávku
Rohový stôl TopOffice Premium 203,2 x 102,7 cm, ľavý

Rohový stôl TopOffice Premium 203,2 x 102,7 cm, ľavý

Kancelársky stôl v celodrevenom prevedení, špeciálny rohový tvar, vhodný najmä do kancelárií vedúcich pracovníkov, doska z laminovanej drevotriesky hrubá 38 mm, nastaviteľné nožičky, 4 typy dezénov…

Rohový stôl TopOffice Premium 203,2 x 102,7 cm, ľavý WengeRohový stôl TopOffice Premium 203,2 x 102,7 cm, ľavý Agát svetlýRohový stôl TopOffice Premium 203,2 x 102,7 cm, ľavý Wenge / bielaRohový stôl TopOffice Premium 203,2 x 102,7 cm, ľavý Agát svetlý / biela
400,86 € bez DPH
481,03 € vr. DPH
Na objednávku
Šatníková skriňa s obložením TopOffice Premium 87,8 x 62,9 x 197,6 cm

Šatníková skriňa s obložením TopOffice Premium 87,8 x 62,9 x 197,6 cm

Šatníková skriňa z laminovanej drevotriesky, nastaviteľné nohy, vybavená 1 policou, nosnosť 30 kg, výber z 2 dezénov…

Šatníková skriňa s obložením TopOffice Premium 87,8 x 62,9 x 197,6 cm WengeŠatníková skriňa s obložením TopOffice Premium 87,8 x 62,9 x 197,6 cm Agát svetlý
373,77 € bez DPH
448,52 € vr. DPH
Posledné 2 ks
Predchádzajúca   123Nasledujúci

Váš košík je prázdný

H
Hore
Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O