Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00

Doprava a platba

Nižšie nájdete podrobné vysvetlenie k platobným a dodacím podmienkam (platba a doprava).

Doprava

Doprava všetkých objednávok nad 40 € vr. DPH je ÚPLNE ZDARMA.

Jednotná cena dopravy u objednávok do 40 € vr. DPH je 5 € vr. DPH.

Tovar vozíme výhradne našimi zmluvnými partnermi TOPTRANS EU, a.s (Ďalej len "TOPTRANS") a DPD SK s.r.o. (Ďalej len "DPD"). Vzhľadom na povahu tovaru vyberáme prepravcu sami. Spravidla objemný tovar (kancelársky nábytok, veľké množstvo stoličiek 8 a viac) zasielame prepravnou spoločnosťou TOPTRANS, na palete. Menší tovar zasielame prepravnou spoločnosťou DPD. Snažíme sa tiež prepravovať tovar klientovi tak, aby pri objednávke dostal tovar od jedného prepravcu v jeden deň. Dopravca vozí tovar v pracovné dni vždy medzi 7:00 -17:00. Dopravca doručuje tovar, v prípade bezbariérového vstupu, za prvé uzamykateľné dvere vo vchode do budovy, bytu a pod. Ak chcete využiť vynášku prosím kontaktujte nás. Ide o príplatkovú službu prepravné služby.

Platba

Platobné podmienky si môžete zvoliť sami. Na výber máte z týchto možností:

1) Dobierka - platobný spôsob, kedy úhrada tovaru prebieha až pri dodaní tovaru. Kuriér prepravnej spoločnosti vyberá čiastku za tovar na mieste dodania tovaru. U objednávok do 200 € vr. DPH sa zvyšuje suma o 2,44 € vr. DPH. Nad túto hodnotu je dobierka ZADARMO.

2) Platba prevodom na účet vopred - platba prebieha na základe Zálohové faktúry, ktorá Vám je vystavená a zaslaná na Vašu emailovú schránku, uvedenú pri objednaní tovaru. Zálohová faktúra je vystavená do 24 hodín od prijatia objednávky (v pracovných dňoch). Po zaplatení celej čiastky na Zálohovú faktúru tovar expedujeme do 24 hodín (v pracovných dňoch). Táto služba je vždy ZADARMO.

3) Faktúrou s lehotou splatnosti - tento platobný spôsob je možný iba firmám, živnostníkom, štátnym inštitúciám i., Ktorí majú pridelené IČO. Prvá platba prebieha schvaľovacím procesom, kde zisťujeme kredibilitu klientov. Táto platba je automaticky schválená všetkým štátnym inštitúciám. Ostatné je schválené spravidla do 1-2 hodín. Štandardná splatnosť faktúr vystavených je 14 dní od vystavenia faktúry. V prípade zamietnutia tohto spôsobu platby Vás budeme okamžite kontaktovať. Táto služba je vždy ZADARMO

Váš košík je prázdný

Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O
Dom, byt, záhradaDom, byt, záhrada O
Na poskytovanie našich služieb používame súbory cookie. Prehliadaním stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií.