Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00

Ergonomická kancelária

Únava a preťaženie z kancelárskej práce nie je nič príjemné. Prehliadaním a podceňovaním podobných neduhov riskujete nepríjemné zdravotné problémy. Ak sa chcete aj v kancelárii cítiť pohodlne a preventívne zabrániť bolestiam  chrbta, zápästí, či opuchom nôh, odporúčame vám vyskúšať ergonomické pomôcky. Uľavia vášmu telu a podporia produktivitu vášho pracovného výkonu. S výberom tej správnej vám radi pomôžeme.

zobraziť celý text

Opierka chrbta Professional

Bedrové opierky

V prípade, že vaša kancelárska stolička nedisponuje bedrovou opierkou, je tento výrobok pre vás to pravé. Nesprávnou polohou pri dlhodobom sedení si môžete privodiť nepríjemné bolesti chrbta a v najhoršom prípade až deformáciu chrbtice.

Bedrové opierky napomáhajú správnemu držaniu tela počas sedenia a fungujú ako prevencia proti vyššie spomenutým zdravotným problémom. Opierky z našej ponuky môžete používať v kancelárii, domácnosti, ale aj v aute.


Nožné opierky

Nožné opierky s chladením či vyhrievaním sa postarajú o maximálny komfort vašich chodidiel počas kancelárskej práce. Zároveň im poskytujú úľavu od bolesti z dlhodobej práce a zlepšujú krvný obeh. V chladných miestnostiach oceníte vyhrievané podložky, ktoré príjemne zahrejú vaše chodidlá. Väčšina z nich je vybavená možnosťou nastavenia uhla, čím maximalizujú úroveň pohodlia.


Podložky pod myš

Používanie ergonomických podložiek funguje ako prevencia proti bolestiam zápästia a vzniku syndrómu karpálneho tunela. Kontaktné časti podložky bývajú najčastejšie vyplnené pamäťovou penou či gélovou výplňou.

Tieto materiály sa postarajú o správne držanie vášho zápästia a zabránia tak vzniku bolesti. V našej ponuke nájdete podložky rôznych motívov a veľkostí.

Podložka penová pod myš a zápästie Memory Foam


Podložky pod zápästie ku klávesnici

Tento typ podložiek funguje na rovnakom princípe ako podložky pod počítačovú myš. Chránia vaše zápästie od nepríjemných bolestí a takisto syndrómu karpálneho tunela. Umiestňujú sa pred klávesnicou počítača a starajú sa o pohodlie vašich rúk počas písania.


Maxicool vankúš za krk

Ergonomické vankúše

V našej ponuke nájdete niekoľko typov ergonomických vankúšov - bedrové, vankúše za krk, alebo na podporu sedenia. Vankúše za krk z pamäťovej peny pomáhajú uvoľniť napätie svalstva a dokonale sa tvarovo prispôsobia vášmu krku. Stávajú sa praktickými pomocníkmi v kancelárii, na cestách, ale aj doma pri relaxovaní.

Bedrové vankúše s výplňou z pamäťovej peny presne kopírujú krivku vašej bedrovej chrbtice a podporujú tak jej správnu polohu a držanie. Ich využitie je široké - môžete si s nimi vylepšiť kancelársku stoličku aj sedadlo auta.

Anatomický tvar vankúšov na podporu sedenia poskytuje maximálny komfort počas dlhého sedenia v zamestnaní, v aute, vlaku či v lietadle. Stane sa vašim praktickým asistentom, ak pociťujete nepohodlie či bolesť pri dlhšom sedení.


Výsuvy na klávesnicu

Výsuvy na klávesnice umožňujú získať dodatočné miesto na písacom stole. V našej ponuke nájdete výsuvy umožňujúci výškové nastavenie klávesnice podľa vašej potreby, čo vám zaistí väčší komfort pri písaní na počítači. V prípade, že váš kancelársky stôl nedisponuje výsuvom, sú tieto produkty skvelou alternatívou.


Stojany pod monitory

Podstavec monitora, prípade stojan, je dôležitou súčasťou každého pracovného stola, na ktorom sa nachádza monitor.

Jeho kľúčovou funkciou je zdvihnúť obrazovku do výšky očí, čím napomáha správnej polohe sedenia a predchádza bolestiam krčnej chrbtice. Niektoré modely stojanov majú dodatočný úložný priestor na vašom pracovnom stole.

Stojan pod LCD/TFT monitor Plus Smart Suites


Držiaky na monitor

V našej ponuke sa môžete tiež stretnúť s držiakmi na monitor. Ide o zariadenia s pohyblivým ramenom, ktoré umožňuje posúvať monitor v rôznych smeroch, uhloch či výškach. Zaistí tým úsporu miesta na pracovnom stole a flexibilné nastavenie pozície.


Výškovo nastaviteľný stôl Professional 160 cm

Výškovo nastaviteľné stoly

Výškovo nastaviteľné stoly umožňujú pracovať v sede aj postojačky. Pri práci postojačky zapojíte vaše brušné svalstvo a vďaka tomu znížite záťaž, ktorá pôsobí na medzistavcové platničky. Výhodou tohto typu stolov je predovšetkým zníženie bolestí krčnej chrbtice vďaka nastaveniu úrovne dosky stola do správnej výšky.

Pravidelným striedaním polohy pri práci v sede a postojačky tiež znižujete riziko vzniku obezity a napomáhate vášmu krvnému obehu. Celkovým dôsledkom používania našich výškovo nastaviteľných stolov prispievate k zvýšeniu komfortu a efektivity práce.


Stojany na PC a tlačiareň

V našej ponuke nájdete aj stojany na PC a tlačiarne. Stojany na tlačiarne, fax a podobné kancelárske zariadenia umožňujú úschovu dokumentov a písomností, čím vám ušetria dostatok priestoru na pracovnej doske. Podložky na centrálnu jednotku počítača slúžia na umiestnenie zariadení pod alebo vedľa stola. Ich konštrukcia je odolná a disponuje kolieskami pre ľahkú manipuláciu v priestore a s možnosťou zablokovania pohybu.


Stojany pod notebook a tablet

Statické podstavce a stojany na notebooky a tablety s možnosťou nastavenia sklonu podľa vašej potreby sa postarajú o maximálny komfort pri užívaní týchto zariadení. Pre notebooky ponúkame podstavce s integrovaným vetrákom, ktorý intenzívne ochladzuje váš prístroj a chráni ho proti prehriatiu.

Stojany na notebooky a tablety sú šikovným pomocníkom nielen v kancelárii, ale aj v domácnosti a rozhodne by nemali chýbať na vašom pracovnom stole.

Podstavec pod tablet I-Spire

skryť text

1 - 24 z 90 produktov
Výpredaj
Skladom
Novinka
Akcia
Stojan pod monitor I-Spire

Stojan pod monitor I-Spire

Materiál tvrdený plast, rozmery 50,5 x 22 x 12,5 cm (dĺžka x hĺbka x výška), vhodný do kancelárie aj domácnosti, dvíha monitor do výšky 9 cm nad plochu stola…

Stojan pod monitor I-Spire ČiernaStojan pod monitor I-Spire Biela
37,23 € bez DPH
44,68 € vr. DPH
Skladom > 5 ks
Stojan pod LCD / TFT monitor Smart Suites

Stojan pod LCD / TFT monitor Smart Suites

Materiál plast, rozmery 47,8 x 33 x 10,3 cm (dĺžka x hĺbka x výška), protišmykové gumové podložky, nastavenie výšky v 3 pozíciách…

Stojan pod LCD / TFT monitor Smart Suites Čierna
31,77 € bez DPH
38,12 € vr. DPH
Skladom > 5 ks
Opierka na nohy s vyhrievaním a chladením Professional Series

Opierka na nohy s vyhrievaním a chladením Professional Series

Materiál plast, rozmery 41,5 x 24,6 x 15 cm (šírka x hĺbka x výška), nastaviteľný horúci a studený prúd vzduchu…

Opierka na nohy s vyhrievaním a chladením Professional Series Čierna
68,14 € bez DPH
81,77 € vr. DPH
Skladom > 3 ks
Stojan pod LCD / TFT monitor Plus Smart Suites

Stojan pod LCD / TFT monitor Plus Smart Suites

Materiál plast, rozmery 47,8 x 33 x 10,3 cm (dĺžka x hĺbka x výška), protišmykové gumové podložky, 2 priehradky, polica na dokumenty…

Stojan pod LCD / TFT monitor Plus Smart Suites Čierna / strieborná
45 € bez DPH
54 € vr. DPH
Posledné 3 ks
Podstavec pod notebook Quick Lift I-Spire

Podstavec pod notebook Quick Lift I-Spire

Rozmery 32 x 28,6 x 4,2 cm (dĺžka x šírka x výška), vhodný pre zariadenie do 17", nastavenie uhla a výšky v 7 polohách…

Podstavec pod notebook Quick Lift I-Spire Čierna
36,32 € bez DPH
43,58 € vr. DPH
Skladom > 3 ks
Podstavec pod notebook Quick Lift I-Spire

Podstavec pod notebook Quick Lift I-Spire

Rozmery 32 x 28,6 x 4,2 cm (dĺžka x šírka x výška), vhodný pre zariadenie do 17", nastavenie uhla a výšky v 7 polohách…

Podstavec pod notebook Quick Lift I-Spire Biela
18,14 € bez DPH
21,77 € vr. DPH
Skladom > 10 ks
-49 %
VÝPREDAJ
Podnožka I-Spire

Podnožka I-Spire

Materiál tvrdený plast, rozmery 45 x 28,5 x 11 cm (dĺžka x hĺbka x výška), vhodná do kancelárie aj domácnosti, protišmykový povrch…

Podnožka I-Spire Čierna
27,23 € bez DPH
32,68 € vr. DPH
Posledné 1 ks
-33 %
VÝPREDAJ
Podnožka MICROBAN Office Suites

Podnožka MICROBAN Office Suites

Materiál tvrdený plast, rozmery 44,4 x 33,6 x 10,8 cm (dĺžka x hĺbka x výška), protišmykový povrch, antibakteriálna vrstva Microban, nastavenie výšky v 3 pozíciách, nastavenie sklonu…

Podnožka MICROBAN Office Suites Čierna
38,41 € bez DPH
46,09 € vr. DPH
Skladom > 5 ks
Podložka pod nohy Foot Rocker Smart Suites

Podložka pod nohy Foot Rocker Smart Suites

Materiál tvrdený plast, rozmery 48,5 x 30,5 x 6,5 - 11,5 cm (dĺžka x hĺbka x výška), hojdací mechanizmus, nastavenie výšky…

Podložka pod nohy Foot Rocker Smart Suites Čierna
35,23 € bez DPH
42,28 € vr. DPH
Skladom > 3 ks
Opierka zápästí ku klávesnici Health-V Crystal

Opierka zápästí ku klávesnici Health-V Crystal

Materiál plast, rozmery 46,6 x 8,6 x 1,6 cm (dĺžka x hĺbka x výška), antibakteriálna úprava MICROBAN, protišmykový povrch…

Opierka zápästí ku klávesnici Health-V Crystal Čierna
20,41 € bez DPH
24,49 € vr. DPH
Skladom > 10 ks
VÝPREDAJ
Stojan pod monitor Premium Office Suites

Stojan pod monitor Premium Office Suites

Materiál plast, rozmery 67,6 x 35,6 x 10,6 cm (dĺžka x hĺbka x výška), priehradka na hrnček a CD nosiče, protišmykové nôžky, zásuvka, nosnosť 36 kg…

Stojan pod monitor Premium Office Suites Čierna
71,36 € bez DPH
85,63 € vr. DPH
Posledné 3 ks
Stojan pod monitor Office Suites

Stojan pod monitor Office Suites

Materiál plast, rozmery 50 x 36,4 x 10 cm (dĺžka x hĺbka x výška), zásuvka, protišmykové nôžky, nosnosť 36 kg…

Stojan pod monitor Office Suites Čierna
54,09 € bez DPH
64,91 € vr. DPH
Posledné 3 ks
Podstavec pod monitor s policou

Podstavec pod monitor s policou

Materiál plast, rozmery 34 x 33,8 x 16,6 cm (dĺžka x hĺbka x výška), nastavenie výšky v 5 polohách, otvory na vedenie káblov, nosnosť 36 kg…

Podstavec pod monitor s policou Grafit
30,86 € bez DPH
37,03 € vr. DPH
Skladom > 3 ks
Stojan pod notebook I-Spire

Stojan pod notebook I-Spire

Rozmery 32 x 22 x 11 cm (dĺžka x hĺbka x výška), vhodný do kancelárie aj domácnosti, zakrivená plocha na chladenie notebooku…

Stojan pod notebook I-Spire Biela
30,86 € bez DPH
37,03 € vr. DPH
Posledné 2 ks
Stojan pod notebook Office Suites

Stojan pod notebook Office Suites

Rozmery 38,6 x 36 x 10,4 cm (dĺžka x hĺbka x výška), pre notebooky do 15", nastavenie uhla v 6 pozíciách, protišmykový gumový povrch…

Stojan pod notebook Office Suites Sivá / čierna
49,50 € bez DPH
59,40 € vr. DPH
Posledné 2 ks
Zásuvka na klávesnicu DELUXE Office Suites

Zásuvka na klávesnicu DELUXE Office Suites

Materiál plast, rozmery 54,2 - 79,2 x 35,3 x 6,3 - 8,4 cm (dĺžka x hĺbka x výška), voľba 3 rôznych výšok, penová podložka s antibakteriálnou vrstvou, doraz proti posúvaniu…

Zásuvka na klávesnicu DELUXE Office Suites Čierna
47,50 € bez DPH
57 € vr. DPH
Posledné 3 ks
Podložka penová pod myš a zápästie Memory Foam

Podložka penová pod myš a zápästie Memory Foam

Materiál látka a pamäťová pena, rozmery 20 x 23 x 2 cm (dĺžka x hĺbka x výška), protišmykový povrch, vhodné pre všetky typy myší…

Podložka penová pod myš a zápästie Memory Foam ČiernaPodložka penová pod myš a zápästie Memory Foam Sivá
18,14 € bez DPH
21,77 € vr. DPH
Skladom > 20 ks
Opierka zápästí ku klávesnici Health-V Crystal

Opierka zápästí ku klávesnici Health-V Crystal

Materiál plast, rozmery 46,6 x 8,6 x 1,6 cm (dĺžka x hĺbka x výška), antibakteriálna úprava MICROBAN, protišmykový povrch…

Opierka zápästí ku klávesnici Health-V Crystal Modrá
20,41 € bez DPH
24,49 € vr. DPH
Skladom > 20 ks
VÝPREDAJ
Podložka pod myš ECONOMY

Podložka pod myš ECONOMY

Materiál látka a pena, rozmery 22,4 x 18,6 x 0,6 cm (dĺžka x hĺbka x výška), sivá farba…

Podložka pod myš ECONOMY Sivá
3,14 € bez DPH
3,77 € vr. DPH
Posledné 1 ks
-42 %
VÝPREDAJ
Bedrová opierka I-Spire

Bedrová opierka I-Spire

Materiál priedušná sieťovina, rozmery 35 x 6 x 16 cm (dĺžka x hĺbka x výška), vhodná do kancelárie, auta, aj domácnosti…

Bedrová opierka I-Spire Čierna
25,86 € bez DPH
31,03 € vr. DPH
Skladom > 5 ks
Bedrová opierka I-Spire II

Bedrová opierka I-Spire II

Materiál priedušná sieťovina, rozmery 34,5 x 4,5 x 16 cm (dĺžka x hĺbka x výška), vhodná do kancelárie, auta, aj domácnosti…

Bedrová opierka I-Spire II Sivá
25,86 € bez DPH
31,03 € vr. DPH
Skladom > 5 ks
Opierka chrbta Professional Series

Opierka chrbta Professional Series

Rozmery 36,5 x 5,5 x 37,5 cm (dĺžka x hĺbka x výška), trojbodové uchytenie, antibakteriálna vrstva Microban, fixačné popruhy…

Opierka chrbta Professional Series Čierna
45,41 € bez DPH
54,49 € vr. DPH
Skladom > 3 ks
Opierka chrbta Professional

Opierka chrbta Professional

Materiál látka s priedušnou sieťovinou, rozmery 50,5 x 15 x 44 cm (šírka x hĺbka x výška), pamäťová pena…

Opierka chrbta Professional Čierna
40,86 € bez DPH
49,03 € vr. DPH
Skladom > 5 ks
Ergonomická podložka pod nohy

Ergonomická podložka pod nohy

Materiál tvrdený plast, rozmery 45 x 33 x 8,5 cm (dĺžka x hĺbka x výška), masážne výstupky, nastavenie výšky…

Ergonomická podložka pod nohy Čierna
26,82 € bez DPH
32,18 € vr. DPH
Skladom > 5 ks
Predchádzajúca   1234Nasledujúci

Váš košík je prázdný

H
Hore
Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O