Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00

Ergonomická kancelária

Únava a preťaženie z kancelárskej práce nie je nič príjemné. Prehliadaním a podceňovaním podobných neduhov riskujete nepríjemné zdravotné problémy. Ak sa chcete aj v kancelárii cítiť pohodlne a preventívne zabrániť bolestiam  chrbta, zápästí, či opuchom nôh, odporúčame vám vyskúšať ergonomické pomôcky. Uľavia vášmu telu a podporia produktivitu vášho pracovného výkonu. S výberom tej správnej vám radi pomôžeme.

zobraziť celý text

Opierka chrbta Professional

Bedrové opierky

V prípade, že vaša kancelárska stolička nedisponuje bedrovou opierkou, je tento výrobok pre vás to pravé. Nesprávnou polohou pri dlhodobom sedení si môžete privodiť nepríjemné bolesti chrbta a v najhoršom prípade až deformáciu chrbtice.

Bedrové opierky napomáhajú správnemu držaniu tela počas sedenia a fungujú ako prevencia proti vyššie spomenutým zdravotným problémom. Opierky z našej ponuky môžete používať v kancelárii, domácnosti, ale aj v aute.


Nožné opierky

Nožné opierky s chladením či vyhrievaním sa postarajú o maximálny komfort vašich chodidiel počas kancelárskej práce. Zároveň im poskytujú úľavu od bolesti z dlhodobej práce a zlepšujú krvný obeh. V chladných miestnostiach oceníte vyhrievané podložky, ktoré príjemne zahrejú vaše chodidlá. Väčšina z nich je vybavená možnosťou nastavenia uhla, čím maximalizujú úroveň pohodlia.


Podložky pod myš

Používanie ergonomických podložiek funguje ako prevencia proti bolestiam zápästia a vzniku syndrómu karpálneho tunela. Kontaktné časti podložky bývajú najčastejšie vyplnené pamäťovou penou či gélovou výplňou.

Tieto materiály sa postarajú o správne držanie vášho zápästia a zabránia tak vzniku bolesti. V našej ponuke nájdete podložky rôznych motívov a veľkostí.

Podložka penová pod myš a zápästie Memory Foam


Podložky pod zápästie ku klávesnici

Tento typ podložiek funguje na rovnakom princípe ako podložky pod počítačovú myš. Chránia vaše zápästie od nepríjemných bolestí a takisto syndrómu karpálneho tunela. Umiestňujú sa pred klávesnicou počítača a starajú sa o pohodlie vašich rúk počas písania.


Maxicool vankúš za krk

Ergonomické vankúše

V našej ponuke nájdete niekoľko typov ergonomických vankúšov - bedrové, vankúše za krk, alebo na podporu sedenia. Vankúše za krk z pamäťovej peny pomáhajú uvoľniť napätie svalstva a dokonale sa tvarovo prispôsobia vášmu krku. Stávajú sa praktickými pomocníkmi v kancelárii, na cestách, ale aj doma pri relaxovaní.

Bedrové vankúše s výplňou z pamäťovej peny presne kopírujú krivku vašej bedrovej chrbtice a podporujú tak jej správnu polohu a držanie. Ich využitie je široké - môžete si s nimi vylepšiť kancelársku stoličku aj sedadlo auta.

Anatomický tvar vankúšov na podporu sedenia poskytuje maximálny komfort počas dlhého sedenia v zamestnaní, v aute, vlaku či v lietadle. Stane sa vašim praktickým asistentom, ak pociťujete nepohodlie či bolesť pri dlhšom sedení.


Výsuvy na klávesnicu

Výsuvy na klávesnice umožňujú získať dodatočné miesto na písacom stole. V našej ponuke nájdete výsuvy umožňujúci výškové nastavenie klávesnice podľa vašej potreby, čo vám zaistí väčší komfort pri písaní na počítači. V prípade, že váš kancelársky stôl nedisponuje výsuvom, sú tieto produkty skvelou alternatívou.


Stojany pod monitory

Podstavec monitora, prípade stojan, je dôležitou súčasťou každého pracovného stola, na ktorom sa nachádza monitor.

Jeho kľúčovou funkciou je zdvihnúť obrazovku do výšky očí, čím napomáha správnej polohe sedenia a predchádza bolestiam krčnej chrbtice. Niektoré modely stojanov majú dodatočný úložný priestor na vašom pracovnom stole.

Stojan pod LCD/TFT monitor Plus Smart Suites


Držiaky na monitor

V našej ponuke sa môžete tiež stretnúť s držiakmi na monitor. Ide o zariadenia s pohyblivým ramenom, ktoré umožňuje posúvať monitor v rôznych smeroch, uhloch či výškach. Zaistí tým úsporu miesta na pracovnom stole a flexibilné nastavenie pozície.


Výškovo nastaviteľný stôl Professional 160 cm

Výškovo nastaviteľné stoly

Výškovo nastaviteľné stoly umožňujú pracovať v sede aj postojačky. Pri práci postojačky zapojíte vaše brušné svalstvo a vďaka tomu znížite záťaž, ktorá pôsobí na medzistavcové platničky. Výhodou tohto typu stolov je predovšetkým zníženie bolestí krčnej chrbtice vďaka nastaveniu úrovne dosky stola do správnej výšky.

Pravidelným striedaním polohy pri práci v sede a postojačky tiež znižujete riziko vzniku obezity a napomáhate vášmu krvnému obehu. Celkovým dôsledkom používania našich výškovo nastaviteľných stolov prispievate k zvýšeniu komfortu a efektivity práce.


Stojany na PC a tlačiareň

V našej ponuke nájdete aj stojany na PC a tlačiarne. Stojany na tlačiarne, fax a podobné kancelárske zariadenia umožňujú úschovu dokumentov a písomností, čím vám ušetria dostatok priestoru na pracovnej doske. Podložky na centrálnu jednotku počítača slúžia na umiestnenie zariadení pod alebo vedľa stola. Ich konštrukcia je odolná a disponuje kolieskami pre ľahkú manipuláciu v priestore a s možnosťou zablokovania pohybu.


Stojany pod notebook a tablet

Statické podstavce a stojany na notebooky a tablety s možnosťou nastavenia sklonu podľa vašej potreby sa postarajú o maximálny komfort pri užívaní týchto zariadení. Pre notebooky ponúkame podstavce s integrovaným vetrákom, ktorý intenzívne ochladzuje váš prístroj a chráni ho proti prehriatiu.

Stojany na notebooky a tablety sú šikovným pomocníkom nielen v kancelárii, ale aj v domácnosti a rozhodne by nemali chýbať na vašom pracovnom stole.

Podstavec pod tablet I-Spire

skryť text

1 - 24 z 127 produktov
Výpredaj
Skladom
Novinka
Akcia
Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B, 160 x 80 cm, šedá podnož

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B, 160 x 80 cm, šedá podnož

Výškovo nastaviteľný stôl, kovová podnož, stolová doska 160 × 80 cm, výška 71-121 cm, ovládací panel (šípky hore/dolu), pamäť a zobrazenie pozície, 1 motor, rýchlosť zdvihu 25 mm/s, nosnosť 70 …

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B, 160 x 80 cm, šedá podnož Orech Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B, 160 x 80 cm, šedá podnož BukVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B, 160 x 80 cm, šedá podnož SvetlosiváVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B, 160 x 80 cm, šedá podnož ČerešňaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B, 160 x 80 cm, šedá podnož BielaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B, 160 x 80 cm, šedá podnož DubVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B, 160 x 80 cm, šedá podnož Čierna
369,95 € bez DPH
443,94 € vr. DPH
Skladom > 10 ks
-20 %
Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 140 x 80 cm, biela podnož

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 140 x 80 cm, biela podnož

Výškovo nastaviteľný stôl, kovová podnož, stolová doska 140 × 80 cm, výška 71-121 cm, ovládací panel (šípky hore/dolu), pamäť a zobrazenie pozície, 1 motor, rýchlosť zdvihu 25 mm/s, nosnosť 70 …

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 140 x 80 cm, biela podnož Orech Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 140 x 80 cm, biela podnož BukVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 140 x 80 cm, biela podnož SvetlosiváVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 140 x 80 cm, biela podnož ČerešňaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 140 x 80 cm, biela podnož BielaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 140 x 80 cm, biela podnož DubVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 140 x 80 cm, biela podnož Čierna
359,95 € bez DPH
431,94 € vr. DPH
Skladom > 10 ks
-20 %
Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech 2, 120 x 60 cm

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech 2, 120 x 60 cm

Výškovo nastaviteľný stôl, rozmery 120 x 60 x 72-121 cm (dĺžka x hĺbka x výška), drevená horná doska, 1 motor, rýchlosť zdvihu 25 mm/s, antikolizný systém…

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech 2, 120 x 60 cm BielaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech 2, 120 x 60 cm Čierna / mahagón
394,95 € bez DPH
473,94 € vr. DPH
Skladom > 20 ks
-21 %
Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 200 x 80 cm, šedá podnož

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 200 x 80 cm, šedá podnož

Výškovo nastaviteľný stôl, kovová podnož, stolová doska 200 × 80 cm, výška 58-123 cm, ovládací panel (šípky hore/dolu), pamäť a zobrazenie pozície, antikolízny systém, 2 motory, rýchlosť zdvihu 38 mm/s, …

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 200 x 80 cm, šedá podnož Orech Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 200 x 80 cm, šedá podnož BukVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 200 x 80 cm, šedá podnož SvetlosiváVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 200 x 80 cm, šedá podnož ČerešňaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 200 x 80 cm, šedá podnož BielaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 200 x 80 cm, šedá podnož DubVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 200 x 80 cm, šedá podnož Čierna
674,95 € bez DPH
809,94 € vr. DPH
Skladom > 10 ks
Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 160 x 80 cm, biela podnož

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 160 x 80 cm, biela podnož

Výškovo nastaviteľný stôl, kovová podnož, stolová doska 160 × 80 cm, výška 58-123 cm, ovládací panel (šípky hore/dolu), pamäť a zobrazenie pozície, antikolízny systém, 2 motory, rýchlosť zdvihu 38 mm/s, …

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 160 x 80 cm, biela podnož Orech Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 160 x 80 cm, biela podnož BukVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 160 x 80 cm, biela podnož SvetlosiváVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 160 x 80 cm, biela podnož ČerešňaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 160 x 80 cm, biela podnož BielaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 160 x 80 cm, biela podnož DubVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 160 x 80 cm, biela podnož Čierna
644,95 € bez DPH
773,94 € vr. DPH
Skladom > 10 ks
Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 180 x 80 cm, biela podnož

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 180 x 80 cm, biela podnož

Výškovo nastaviteľný stôl, kovová podnož, stolová doska 180 × 80 cm, výška 58-123 cm, ovládací panel (šípky hore/dolu), pamäť a zobrazenie pozície, antikolízny systém, 2 motory, rýchlosť zdvihu 38 mm/s, …

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 180 x 80 cm, biela podnož Orech Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 180 x 80 cm, biela podnož BukVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 180 x 80 cm, biela podnož SvetlosiváVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 180 x 80 cm, biela podnož ČerešňaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 180 x 80 cm, biela podnož BielaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 180 x 80 cm, biela podnož DubVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D, 180 x 80 cm, biela podnož Čierna
659,95 € bez DPH
791,94 € vr. DPH
Skladom > 10 ks
Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 140 x 80 cm, čierna podnož

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 140 x 80 cm, čierna podnož

Výškovo nastaviteľný stôl, kovová podnož, stolová doska 140 × 80 cm, výška 58-123 cm, ovládací panel (šípky hore/dolu), pamäť a zobrazenie pozície, antikolízny systém, 2 motory, rýchlosť zdvihu 38 mm/s, …

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 140 x 80 cm, čierna podnož Orech Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 140 x 80 cm, čierna podnož BukVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 140 x 80 cm, čierna podnož SvetlosiváVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 140 x 80 cm, čierna podnož ČerešňaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 140 x 80 cm, čierna podnož BielaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 140 x 80 cm, čierna podnož DubVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech D 140 x 80 cm, čierna podnož Čierna
629,95 € bez DPH
755,94 € vr. DPH
Skladom > 10 ks
Zásuvka na klávesnicu DELUXE Office Suites

Zásuvka na klávesnicu DELUXE Office Suites

Materiál plast, rozmery 54,2 - 79,2 x 35,3 x 6,3 - 8,4 cm (dĺžka x hĺbka x výška), voľba 3 rôznych výšok, penová podložka s antibakteriálnou vrstvou, doraz proti posúvaniu…

Zásuvka na klávesnicu DELUXE Office Suites Čierna
77,95 € bez DPH
93,54 € vr. DPH
Posledné 2 ks
Nožná opierka Ergonomic

Nožná opierka Ergonomic

Materiál tvrdený plast, rozmery 45,4 x 33,6 x 16 cm (dĺžka x hĺbka x výška), masážne výstupky, nastavenie sklonu, nastavenie výšky v 3 polohách…

Nožná opierka Ergonomic Čierna / modrá
68,95 € bez DPH
82,74 € vr. DPH
Posledné 3 ks
Opierka na nohy s vyhrievaním a chladením Professional Series

Opierka na nohy s vyhrievaním a chladením Professional Series

Materiál plast, rozmery 41,5 x 24,6 x 15 cm (šírka x hĺbka x výška), nastaviteľný horúci a studený prúd vzduchu…

Opierka na nohy s vyhrievaním a chladením Professional Series Čierna
106,95 € bez DPH
128,34 € vr. DPH
Posledné 2 ks
Podložka pod nohy Footrest Advanced

Podložka pod nohy Footrest Advanced

Materiál plast, rozmery 10 - 17 x 45,5 x 34 cm (výška x šírka x hĺbka), nastavenie výšky a uhla…

Podložka pod nohy Footrest Advanced Čierna
40,95 € bez DPH
49,14 € vr. DPH
Skladom > 100 ks
Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 160 x 80 cm, čierna podnož

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 160 x 80 cm, čierna podnož

Výškovo nastaviteľný stôl, kovová podnož, stolová doska 160 × 80 cm, výška 71-121 cm, ovládací panel (šípky hore/dolu), pamäť a zobrazenie pozície, 1 motor, rýchlosť zdvihu 25 mm/s, nosnosť 70 …

Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 160 x 80 cm, čierna podnož Orech Výškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 160 x 80 cm, čierna podnož BukVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 160 x 80 cm, čierna podnož SvetlosiváVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 160 x 80 cm, čierna podnož ČerešňaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 160 x 80 cm, čierna podnož BielaVýškovo nastaviteľný stôl OfficeTech B 160 x 80 cm, čierna podnož Dub
369,95 € bez DPH
443,94 € vr. DPH
Skladom > 5 ks
-20 %
Držiak na klávesnicu pre stoly OfficeTech

Držiak na klávesnicu pre stoly OfficeTech

Zásuvka na klávesnicu a myš, plocha 66,5 × 24,5 cm, celková hĺbka 35–57,5 cm…

Držiak na klávesnicu pre stoly OfficeTech Čierna
73,95 € bez DPH
88,74 € vr. DPH
Odosielame do 12. 7. 2024
NOVINKA
Káblové vedenie pre stoly OfficeTech

Káblové vedenie pre stoly OfficeTech

Ohybné vedenie z ABS plastu ochráni káble a uľahčí ich organizáciu, dĺžka 129 cm, profil článkov 7 × 3,6 cm…

Káblové vedenie pre stoly OfficeTech BielaKáblové vedenie pre stoly OfficeTech ČiernaKáblové vedenie pre stoly OfficeTech Sivá
28,45 € bez DPH
34,14 € vr. DPH
Odosielame do 12. 7. 2024
NOVINKA
Káblový organizér pre stoly OfficeTech

Káblový organizér pre stoly OfficeTech

Organizér pomôže udržať poriadok v kabeláži, rozmery 50 × 12 × 9 cm (dĺžka × hĺbka × výška)…

Káblový organizér pre stoly OfficeTech BielaKáblový organizér pre stoly OfficeTech ČiernaKáblový organizér pre stoly OfficeTech Sivá
49,45 € bez DPH
59,34 € vr. DPH
Odosielame do 12. 7. 2024
NOVINKA
Držiak na PC pre stoly OfficeTech

Držiak na PC pre stoly OfficeTech

Otočný kovový držiak dovolí počítaču meniť výšku spolu so stolom, výška 28,5–51,2 cm × šírka 12,8–21 cm, nosnosť 15 kg…

Držiak na PC pre stoly OfficeTech BielaDržiak na PC pre stoly OfficeTech ČiernaDržiak na PC pre stoly OfficeTech Sivá
82,45 € bez DPH
98,94 € vr. DPH
Odosielame do 12. 7. 2024
NOVINKA
Držiak na 2 monitory pre stoly OfficeTech

Držiak na 2 monitory pre stoly OfficeTech

Polohovateľný držiak s 2 ramenami na LCD monitory s uhlopriečkou 17–27", VESA držiak 75×75 a 100×100, 4 kĺby na každom ramene, ľahké upevnenie svorkou…

Držiak na 2 monitory pre stoly OfficeTech Čierna
69,95 € bez DPH
83,94 € vr. DPH
Odosielame do 12. 7. 2024
NOVINKA
Držiak na monitor pre stoly OfficeTech

Držiak na monitor pre stoly OfficeTech

Polohovateľný držiak s 1 ramenom na LCD monitor s uhlopriečkou 17–27", VESA držiak 75×75 a 100×100, 4 kĺby, ľahké upevnenie svorkou…

Držiak na monitor pre stoly OfficeTech Čierna
49,45 € bez DPH
59,34 € vr. DPH
Odosielame do 12. 7. 2024
NOVINKA
Podstavec pod tlačiareň / fax

Podstavec pod tlačiareň / fax

Rozmery 53,8 x 36,2 x 13,6 cm (dĺžka x hĺbka x výška), vhodný na tlačiareň, fax či iné zariadenie, 4 zásuvky…

Podstavec pod tlačiareň / fax Biela / čierna
63,95 € bez DPH
76,74 € vr. DPH
Vypredané
Bedrová opierka I-Spire

Bedrová opierka I-Spire

Materiál priedušná sieťovina, rozmery 35 x 6 x 16 cm (dĺžka x hĺbka x výška), vhodná do kancelárie, auta, aj domácnosti…

Bedrová opierka I-Spire Čierna
27,95 € bez DPH
33,54 € vr. DPH
Posledný 1 ks
Bedrová opierka I-Spire II

Bedrová opierka I-Spire II

Materiál priedušná sieťovina, rozmery 34,5 x 4,5 x 16 cm (dĺžka x hĺbka x výška), vhodná do kancelárie, auta, aj domácnosti…

Bedrová opierka I-Spire II Sivá
33,95 € bez DPH
40,74 € vr. DPH
Posledné 3 ks
Opierka chrbta Professional Series

Opierka chrbta Professional Series

Rozmery 36,5 x 5,5 x 37,5 cm (dĺžka x hĺbka x výška), trojbodové uchytenie, antibakteriálna vrstva Microban, fixačné popruhy…

Opierka chrbta Professional Series Čierna
43,45 € bez DPH
52,14 € vr. DPH
Skladom > 20 ks
Opierka chrbta Professional

Opierka chrbta Professional

Materiál látka s priedušnou sieťovinou, rozmery 50,5 x 15 x 44 cm (šírka x hĺbka x výška), pamäťová pena…

Opierka chrbta Professional Čierna
49,95 € bez DPH
59,94 € vr. DPH
Skladom > 50 ks
Podnožka MICROBAN Office Suites

Podnožka MICROBAN Office Suites

Materiál tvrdený plast, rozmery 44,4 x 33,6 x 10,8 cm (dĺžka x hĺbka x výška), protišmykový povrch, antibakteriálna vrstva Microban, nastavenie výšky v 3 pozíciách, nastavenie sklonu…

Podnožka MICROBAN Office Suites Čierna
48,95 € bez DPH
58,74 € vr. DPH
Posledný 1 ks
Predchádzajúca   123 ... 6Nasledujúci

Váš košík je prázdný

Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Záhradný nábytokZáhradný nábytok O
Dielňa a skladDielňa a sklad O
Dom, byt, záhradaDom, byt, záhrada O