Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00

Stôl ProOffice A 80 x 160 cm, Buk

Stôl ProOffice A 80 x 160 cm, Buk

Kancelársky stôl s drevenou podnožou, LTD doska hrubá 25 mm, výber zo štyroch dezénov zobraziť celý text
Kód: 10400018
Odosielame:
pondelok 24. 6.

Vaša cena:
267,45 € bez DPH
320,94 € vr. DPH
Množstvo:
0800 105 135 Po–Pia 8.00-17.00

Kam sa hodí?

 

Výnimočne stabilný stôl ProOffice typu A 80 x 160 cm odporúčame do pracovní zamestnancov alebo nižšieho manažmentu. Hodí sa do uzavretých aj open space kancelárií, call centier alebo školiacich miestností. K stolu môžete pridať paraván, ktorý poskytuje dostatok súkromia pri práci.

Ide o jeden z najstabilnejších stolov s drevenou podnožou, a to vďaka špeciálnemu hliníkovému profilu, ktorý spája dosky stola v rohoch. Pevnosť stola zaisťuje aj kvalitné nábytkové kovanie.

Drevenú podnož dopĺňajú hliníkové nohy upravené špeciálnou technikou eloxovania, ktorá ich chráni pred mechanickým poškodením. Hliníkové nohy navyše zapadajú do celkového dizajnu stola a dodávajú mu elegantný nádych.

Hliníkový profil stola ProOffice A dodáva výnimočnú stabilitu


 

Na aký druh práce je určený?

Kancelársky stôl ProOffice A je vhodný na prácu s počítačom aj papierovanie.

Hĺbka stola je 80 cm, vďaka čomu budete mať dostatok miesta pre klávesnicu a myš. Monitory môžete umiestniť do bezpečnej vzdialenosti 40 - 75 cm od očí.

Ak sa v priebehu dňa venujete práci na počítači rovnako ako klasickej kancelárskej práci a stretnutiam s klientmi, odporúčame vám zaobstarať si rohový stôl.

Každú stranu si tak budete môcť vyhradiť na inú činnosť, čo vám pomôže udržať si na pracovnej ploche prehľad a poriadok.

Doska hrubá 25 mm

Vrchná doska je vyrobená z laminovanej drevotriesky najvyššej kvality s hrúbkou 25 mm. Zodpovedá triede E1, to znamená, že na jej výrobu bolo použité maximálne množstvo dreva a minimum lepidla. Je preto zdravotne nezávadná a vhodná na umiestnenie do interiéru.

Táto doska je dlhá 160 cm, môžete na ňu preto umiestniť dva monitory a ešte vám zostane dostatok miesta pre ďalšie vybavenie, napr. trojbox na dokumenty alebo stojanček na písacie potreby.


 

ABS hrany hrubé 2 mm alebo 0,5 mm

Odolný stôl z recyklovateľných materiálov

Vrchnú dosku kancelárskeho stola ProOffice A lemuje ABS hrana s hrúbkou 2 mm. Vďaka jej kvalitnému prevedeniu účinne chráni nábytok proti vlhkosti a poškodeniu, čím predlžuje jeho životnosť.

Kancelársky stôl spĺňa prísne ergonomické požiadavky. Navyše ide o ekologicky šetrný výrobok s certifikátom spoločnosti EKO-KOM. Použité materiály sú ekologické a recyklovateľné. Drevo pochádza z lesov pestovaných trvalo udržateľným spôsobom.


 

Vhodná výška stola predchádza bolestiam chrbta

S výškou 73,5 cm spĺňa stôl ProOffice A ergonomické požiadavky pre kancelársky nábytok. Stojí na drevenej podnoži z laminovanej drevotriesky s hrúbkou 18 mm.

Stôl je vybavený nastaviteľnými nožičkami, vďaka ktorým môžete zmeniť jeho výšku až o 15 mm. Stôl tak prispôsobíte svojej postave. Nastaviteľné nôžky vám pomôžu vysporiadať sa aj s nerovnosťami podlahy.

Ak trávite v kancelárii až osem hodín denne, nepodceňujte ani výber stoličky. Pre pohodlné sedenie odporúčame vybrať si jeden z týchto modelov.

Jak správně sedět u počítače

Ideálne ergonomické nastavenie kancelárskeho nábytku


 

Dezény: buk, divoká hruška, čerešňa, orech

Svetlý alebo tmavý dezén

Stôl ponúkame v piatich farebných prevedeniach. Váhate medzi svetlým a tmavým dezénom?

Svetlejšie odtiene, akými sú buk a divoká hruška, odporúčame do kancelárií určených zamestnancom. Miestnosť sa zdá priestrannejšia a navodzuje príjemnú pracovnú atmosféru.

Tmavší orech a čerešňa sa hodia do kancelárií vedúcich pracovníkov. Táto farba dezénu vyvoláva pocit stability a autority.


 

Prispôsobte stôl vlastným potrebám

Kancelársky stôl môžete doplniť ďalšími prvkami a prispôsobiť si tak pracovnú plochu podľa seba. Na získanie úložného priestoru alebo rozšírenie plochy môžete k stolu pristaviť kancelársky kontajner so zásuvkami.

Pretože sa v kancelárii nedá vyhnúť množstvu elektronických zariadení, odporúčame vybaviť stôl aj káblovým vedením, ktoré káble prístrojov ochráni a zároveň dodáva kancelárii profesionálny vzhľad.

Horizontálne vedenie sa umiestňuje pod dosku stola, naň potom nadväzuje vertikálne vedenie, ktoré mieri k podlahe.

Podnož stola ProOffice s káblovým vedením


 

Parametre:

Farba: buk, div. hruška, orech, čerešňa
Prevedenie stola: rovný
Typ stola: Typ A - drevená podnož
Materiál podnože: drevo

Rozmery:

Dĺžka: 160 cm
Hĺbka: 80 cm
Výška: 73.5 cm
Hrúbka vrchných dosiek: 25 mm
Hrúbka ostatných dosiek: 18 mm
Hrúbka hrán: 0,5 mm, 2 mm
Rektifikačné nožičky: 15 mm

0
Hodnotilo 0 zákazníkov
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Napíšte nám recenziu na tento produkt

Celkové hodnotenie:

PODOBNÉ PRODUKTY

  • Detail produktu
  • Príslušenstvo 5
Stôl ProOffice A 80 x 160 cm
Stôl ProOffice A 80 x 160 cm, Buk
267,45 € bez DPH
Odosielame:
pondelok 24. 6.

Váš košík je prázdný

Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Záhradný nábytokZáhradný nábytok O
Dielňa a skladDielňa a sklad O
Dom, byt, záhradaDom, byt, záhrada O