Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00
Kancelárske stoličky a kreslá

Kancelárske stoličky a kreslá Skladom

Zháňate stoličku alebo kreslo do kancelárie? Typy mechaník vám nič nehovoria? Či už hľadáte dizajnové kreslo do kancelárie alebo hernú stoličku k počítaču, s výberom vám radi poradíme.

zobraziť celý text

Aký je rozdiel medzi kancelárskou stoličkou a kreslom?

 

Kancelárska stolička

 • Vhodná na dlhšie sedenie 8 a viac hodín denne
 • Priemerná nosnosť okolo 130 kg
 • Pokročilé mechaniky pre dlhšie sedenie
 • Široká ponuka praktického nastavenia
 • Ľahká konštrukcia s moderným dizajnom

V skratke: Sú to ideálne stoličky k PC, kde vám aj pri dlhom sedení zaistí zdravú oporu.


 

Kancelárske kreslo

 • Vhodné pre kratšie sedenie do 8 hodín denne
 • Zvýšená nosnosť až do 250 kg
 • Najčastejšie so základnou hojdacou mechanikou
 • Užšia ponuka praktického vybavenia
 • Robustný, reprezentatívny vzhľad

V skratke: Kreslá pre vás budú to pravé, ak do pracovne alebo kanclu hľadáte niečo pevnejšie.


Stolička alebo kreslo? Podľa akých kritérií sa rozhodnúť?

Odporúčaná dĺžka sedenia

Vzhľadom na to, že naše kancelárske stoličky a kreslá disponujú pestrou škálou rôznych mechaník, výbavy a funkcií, líšia sa aj ich odporúčaná dĺžka sedenia. Všeobecne platí, že na základných modeloch odporúčame sedieť do 8 hodín denne a naopak u nadštandardných kancelárskych stoličiek a kresiel môžete sedieť bez obáv z bolestí chrbta dlhšie ako 8 hodín denne.


Poťahové materiály

 • Sieťovina
  Sieťovina je pre vás ideálnym riešením, pokiaľ hľadáte vzdušný a priedušný materiál. Tento materiál umožňuje perfektné odvetrávanie kontaktnej časti chrbtového operadla, čo oceníte najmä počas horúcich letných dní.

 • Eko koža
  Eko koža sa vyznačuje odolnosťou proti ušpineniu tekutinou či vzniku odrenín, a navyše je veľmi jednoduchá na údržbu. Svojím vzhľadom je veľmi blízka pravej koži a vy tak môžete vlastniť jej vernú kópiu a zároveň ušetriť na obstarávacích nákladoch.

 • Látka
  Textília patrí medzi najobľúbenejšie poťahové materiály pri kancelárskych stoličkách aj kresiel. Jedným z hlavných faktorov výberu býva priaznivá obstarávacia cena a široké spektrum druhov látok a ich farebných variantov.

 • Pravá koža
  Pravá koža sa radí medzi najkvalitnejšie poťahové materiály dostupné na trhu. Podčiarkne reprezentatívny vzhľad stoličky či kresla. Jednou z hlavných predností je dlhá životnosť zásluhou pevnosti, pružnosti a odolnosti materiálu. Ďalším kladom je veľmi jednoduchá údržba poťahového materiálu, kedy stačí kreslo iba pretrieť vlhkou handričkou so saponátom.

Mechanika

Pod výrazom mechanika kancelárske stoličky si môžete predstaviť zariadenie, ktoré sa postará o hojdanie stoličky či kresla a pohyb sedadla s operadlom. V našej ponuke sa stretnete najmä s modelmi s permanentným kontaktom, hojdacou mechanikou, synchrónnou mechanikou a mechanikou balančnou. Každá z nich sa ovláda iným spôsobom a má iné uplatnenie.

 • Permanentný kontakt
  Permanentný kontakt ponúka iba výškové nastavenie stoličky a jej otáčanie. Neumožňuje hojdanie as ním spojenú aretáciu v rôznych polohách. Postará sa o základné podmienky potrebné na zdravé sedenie.

 • Hojdacia mechanika
  Najbežnejší mechanizmus vyskytujúci sa pri základných otočných stoličkách a kreslách. Umožňuje klasické hojdanie, počas ktorého sa operadlo so sedákom nakláňa stále v rovnakom uhle. Tento typ mechaniky umožňuje nastavenie tuhosti hojdania podľa hmotnosti užívateľa a aretáciu v základnej polohe, pri pokročilých modeloch aj v iných.

 • Synchrónna mechanika
  Zásluhou tejto mechaniky sa operadlo so sedákom pri hojdaní pohybujú závisle od seba, čo znamená, že pri nastavení operadla sa bude zdvíhať aj sedák. So synchrónnou mechanikou sa môžete stretnúť najmä u stoličiek a kresiel nadštandardnej a prémiovej ponuky. Na rozdiel od hojdacej mechaniky si môžete nastaviť sklon operadla v určitých pozíciách.

 • Asynchrónna mechanika
  Na rozdiel od synchrónneho mechanizmu sa u tejto mechaniky operadlo so sedákom hýbe nezávisle na sebe. Znamená to, že sklon stoličky aj operadla je možné polohovať zvlášť. Výhodou asynchrónnej mechaniky je veľká variabilita sedenia a je vhodná pre tých, ktorí na stoličke trávia väčšinu svojho dňa.

 • Balančná mechanika
  Ide o najnovší počin v oblasti zdravšieho sedenia a správneho držania tela. Mechanika vo svojej podstate simuluje sedenie na gymnastickej lopte. Medzi jej najväčšie prednosti patrí prevencia proti zdravotným problémom spôsobeným zlým sedením a tiež posilňovanie a spevňovanie chrbtových a brušných svalov.

Typy podrúčiek

Podrúčky sú dôležitým ergonomickým prvkom, ktorý pri sedení uľaví napätiu vo vašich ramenách. Poďme si predstaviť jednotlivé druhy!

Pevné podrúčky sú spojené so sedákom a často aj s operadlom bez možnosti nastavenia. Stretnete sa s nimi častejšie pri kancelárskych kreslách, bežné sú ale aj pri základných modeloch stoličiek k písaciemu stolu.

Nastavitelné podrúčky si môžete prispôsobiť rôznymi spôsobmi - v popise každej stoličky a kresla vám priblížime, čo všetko daný kúsok dokáže. Najčastejšie uvidíte tieto možnosti:

 • Výškové nastavenie
  Stačí stlačiť páčku a posunúť vyššie alebo nižšie.
 • Posun kontaktnej plochy dopredu / dozadu
  Jednoducho zatlačíte požadovaným smerom.
 • Natočenie kontaktnej plochy doľava / doprava
  Vykonáte ručným pootočením.
 • Nastavenie vzdialenosti od sedadla
  Na to slúži mechanizmus na základni podrúčky.

Vyklápacie podrúčky jednoducho sklopíte dozadu, keď vám pri práci začnú zaviazať. Uľahčí tiež zasunutie stoličky či kresla pod stôl.


Bedrová opierka

Bedrová opierka patrí medzi významné prvky stoličiek k PC, pretože je práve spodná časť chrbtového operadla zaťažovaná najviac. Poskytne vám zdravú oporu bedrovej chrbtice pri dlhodobom sedení a výrazne zníži riziko stuhnutia chrbta a bolestí s ním spojených. Pri sedení dlhšom ako 8 hodín denne je prítomnosť bedrovej opierky nutnosťou.

 • Pevná bedrová opierka
  Poskytuje potrebnú oporu v oblasti bedier. Jej výška ani hĺbka sa nedá nijako ďalej nastaviť ani upraviť, pretože je pevne pripojená k telu stoličky.

 • Výškovo nastaviteľná bedrová opierka
  Tento typ bedrovej opierky si môžete znížiť alebo zvýšiť.

 • Hĺbkovo nastaviteľná bedrová opierka
  Umožňuje hĺbkové nastavenie opierky bližšie či ďalej od bedier.

 • Bedrový pás
  Čiastočne zastupuje funkciu bedrovej opierky, jedná sa iba o spevnenú časť operadla, nie o samostatnú opierku.

 • Vzduchová bedrová opierka
  Princíp fungovania tejto opierky je možné prirovnať k nafukovaniu balónika. Ak si chcete upraviť jej hĺbku, je nutné vzduch prifúknuť či upustiť pomocou pumpičky umiestnenej pod sedákom.

Hlavová opierka

Hlavová opierka slúži na opore hlavy a krku. Oceníte ju najmä pri dlhšom sedení. Uľavíte tak krčnej chrbtici a predídete bolestiam hlavy.

Pri kancelárskych kreslách hlavovú opierku nenájdete, vybrané kreslá sú však vybavené zvýšeným operadlom chrbta, ktorý ich funkciu zastupuje.

 • Pevná hlavová opierka
  Jej výška ani sklon sa nedá nijako ďalej nastaviť ani upraviť. Je pevne pripojená k chrbtovému operadlu.

 • Výškovo nastaviteľná hlavová opierka
  Výšku tohto typu opierky je možné zvýšiť či znížiť – stačí ju ručne posunúť požadovaným smerom.

 • Hlavová opierka s nastaviteľným sklonom
  U tohto typu si môžete prispôsobiť sklon opierky hlavy.

 • Zvýšený operák chrbta
  Preberá funkciu hlavovej opierky, slúži teda na opore hlavy a krku. Nevýhodou môže byť absencia možnosti nastavenia výšky a sklonu.


Sedadlo

Sedadlo je základ, bez ktorého by stolička skrátka nebola stoličkou. Pri štandardných modeloch kancelárskych stoličiek a kresiel sa stretávame najmä s molitanovou výplňou. Stoličky s pokročilou mechanikou a nadštandardným vybavením naopak disponujú sedadlom z pamäťovej peny, ktorá je pohodlnejšia a nepresedí sa.

 • Výškovo nastaviteľné sedadlo
  Klasické výškové nastavenie stoličky, o ktoré sa postará plynový piest ovládaný páčkou pod sedadlom. Výšku sedenia si môžete pohodlne nastaviť pri každej stoličke aj kreslá, ktoré ponúkame.

 • Hĺbkovo nastaviteľné sedadlo
  Hĺbku sedadla si môžete individuálne upraviť tak, aby ste si vytvorili viac priestoru a pohodlia pri sedení. Táto funkcia sedadla patrí do nadštandardnej výbavy stoličky.

Operadlo

Všetky naše stoličky disponujú ergonomicky tvarovaným operadlom chrbta, ktorý poskytne potrebnú oporu chrbtici, najmä bedrám. Postará sa o správne a zdravé držanie tela.

 • Odpružené operadlo chrbta
  Tento typ operadla je umiestnený priamo na konštrukcii stoličky a umožňuje presné kopírovanie pohybu chrbta.

 • Nastavenie sklonu operadla
  Operadlo si pomocou páčky môžete sklopiť až do polohy v ľahu. S týmto typom sa stretnete u vybraných stoličiek a kresiel s nadštandardnou výbavou.

Kríž s kolieskami

V našej ponuke nájdete kancelárske stoličky a kreslá s nosným krížom z kovu, tvrdeného plastu či dreva. Drevené kríže sú doménou najmä kresiel manažérskych, pretože dodávajú kreslu reprezentatívny vzhľad a skvele sa vynímajú v kanceláriách riaditeľov firiem či manažérov.

Typ koliesok odporúčame vyberať podľa druhu podlahy, po ktorej sa bude stolička či kreslo pohybovať. Štandardné modely bývajú vybavené kolieskami na koberec, ktoré nemajú mäkčený povrch. Na parketách či plávajúcej podlahe také kolieska budú rachotiť a môžu krytinu dokonca poškriabať.

Stoličky a kreslá s nadštandardným vybavením sa väčšinou chvália univerzálnymi kolieskami, ktoré naopak majú pogumovaný povrch a sú vhodné pre všetky typy podláh. Plynulo a bez problémov sa budú pohybovať po koberci, PVC, parketách aj linoleu.

Náš tip: Zapáčil sa vám model, ktorý ale nemá ideálny typ koliesok? Nenechajte sa odradiť! Ľahko ich vymeníte za akékoľvek iné z našej ponuky, prípadne za tzv. klzáky, ktoré stoličke či kreslu zamedzia v príliš jednoduchom pohybe.


skryť text

1 - 24 z 97 produktov
Výpredaj
Novinka
Akcia
Kancelárska stolička Falco 1 + 1 ZADARMO

Kancelárska stolička Falco 1 + 1 ZADARMO

Zvýšená nosnosť 150 kg, na sedenie nad 8 hodín denne, synchrónna mechanika, poťah z látky a sieťoviny, nastaviteľné opierky hlavy i bedier, pevné podrúčky, plastový kríž, univerzálne kolieska…

Kancelárska stolička Falco 1 + 1 ZADARMO Čierna
279,95 € bez DPH
335,94 € vr. DPH
Skladom > 20 ks
1+1 ZADARMO
Kancelárska stolička Original 1 + 1 ZADARMO

Kancelárska stolička Original 1 + 1 ZADARMO

Nosnosť 130 kg, na sedenie do 8 hodín denne, hojdacia mechanika, poťah z látky a sieťoviny, zvýšené operadlo, bedrový pás, pevné podrúčky, kovový kríž, kolieska na mäkké podlahy a koberce…

Kancelárska stolička Original 1 + 1 ZADARMO ČiernaKancelárska stolička Original 1 + 1 ZADARMO Biela
149,95 € bez DPH
179,94 € vr. DPH
Skladom > 200 ks
1+1 ZADARMO
Kancelárske kreslo Relax

Kancelárske kreslo Relax

Nosnosť kancelárskeho kresla 130 kg, na sedenie do 8 hodín denne, hojdacia mechanika, poťah z eko kože, zvýšené operadlo chrbta, pevné podrúčky, kovový kríž, univerzálne kolieska…

Kancelárske kreslo Relax HnedáKancelárske kreslo Relax ČiernaKancelárske kreslo Relax SiváKancelárske kreslo Relax Béžová
123,45 € bez DPH
148,14 € vr. DPH
Skladom > 50 ks
-15 %
Balančná stolička Basto

Balančná stolička Basto

Nosnosť kancelárskej stoličky 136 kg, na sedenie nad 8 hodín denne, balančná technika, hĺbkový posun sedadla, poťah z látky a sieťoviny, nastaviteľná hlavová a bedrová opierka, 4D područky, kovový kríž, …

Balančná stolička Basto Čierna
449,95 € bez DPH
539,94 € vr. DPH
Skladom > 20 ks
Kancelárske kreslo Orbit

Kancelárske kreslo Orbit

Nosnosť kancelárskeho kresla 135 kg, na sedenie do 8 hodín denne, hojdacia mechanika, poťah z eko kože, zvýšené operadlo chrbta, pevné podrúčky, kríž z tvrdeného plastu, univerzálne kolieska…

Kancelárske kreslo Orbit BéžováKancelárske kreslo Orbit BielaKancelárske kreslo Orbit Čierna
199,95 € bez DPH
239,94 € vr. DPH
Skladom > 50 ks
Kancelárska stolička Prymus New 1 + 1 ZADARMO

Kancelárska stolička Prymus New 1 + 1 ZADARMO

Akcia 1 + 1 zadarmo, nosnosť 135 kg, na sedenie do 8 hodín denne, hojdacia mechanika, poťah z eko kože, pevné podrúčky, kovový kríž, univerzálne kolieska…

Kancelárska stolička Prymus New 1 + 1 ZADARMO ČiernaKancelárska stolička Prymus New 1 + 1 ZADARMO Krémová
224,95 € bez DPH
269,94 € vr. DPH
Skladom > 50 ks
1+1 ZADARMO
Kancelárska stolička Ramiro

Kancelárska stolička Ramiro

Nosnosť kancelárskej stoličky 150 kg, na sedenie nad 8 hodín denne, synchrónna mechanika, poťah v kombinácii látky so sieťovinou, hlavová opierka s nastavením výšky a sklonu, výškovo nastaviteľná bedrová opierka, …

Kancelárska stolička Ramiro ČiernaKancelárska stolička Ramiro Sivá
299,95 € bez DPH
359,94 € vr. DPH
Odosielame do 31. 7. 2024
Kancelárska stolička Claude

Kancelárska stolička Claude

Nosnosť kancelárske stoličky 150 kg, na sedenie nad 8 hodín denne, synchrónna mechanika, látkový poťah, hĺbkovo nastaviteľný sedák, opierka hlavy s nastavením výšky a sklonu, výškovo a hĺbkovo nastaviteľná bedrová …

Kancelárska stolička Claude ČiernaKancelárska stolička Claude ModráKancelárska stolička Claude Sivá
399,95 € bez DPH
479,94 € vr. DPH
Skladom > 50 ks
Kancelárska stolička Work Classic

Kancelárska stolička Work Classic

Nosnosť kancelárskej stoličky 120 kg, na sedenie nad 8 hodín denne, synchrónna mechanika, poťah z látky a sieťoviny, výškovo nastaviteľné podrúčky, opierka hlavy s nastavením výšky a sklonu, výškovo nastaviteľná …

Kancelárska stolička Work Classic Čierna
224,95 € bez DPH
269,94 € vr. DPH
Skladom > 20 ks
Kancelárska stolička Renato II

Kancelárska stolička Renato II

Nosnosť kancelárskej stoličky 120 kg, na sedenie nad 8 hodín denne, synchrónna mechanika, poťah z látky a sieťoviny, 3D podrúčky, výškovo nastaviteľná opierka hlavy, výškovo nastaviteľná bedrová opierka, plastový kríž, …

Kancelárska stolička Renato II Sivá
274,95 € bez DPH
329,94 € vr. DPH
Skladom > 20 ks
Kancelárske kreslo Santiago 1 + 1 ZADARMO

Kancelárske kreslo Santiago 1 + 1 ZADARMO

Nosnosť 120 kg, na sedenie do 8 hodín denne, hojdacia mechanika, zvýšené operadlo, pevné podrúčky, kríž z tvrdeného plastu, kolieska na mäkké podlahy a koberce…

Kancelárske kreslo Santiago 1 + 1 ZADARMO ČiernaKancelárske kreslo Santiago 1 + 1 ZADARMO Hnedá
288,95 € bez DPH
346,74 € vr. DPH
Skladom > 10 ks
1+1 ZADARMO
Kancelárske kreslo Saturn

Kancelárske kreslo Saturn

Nosnosť 120 kg, na sedenie do 8 hodín denne, hojdacia mechanika, vyklápacie podrúčky, kríž z tvrdeného plastu, kolieska na mäkké podlahy a koberce…

Kancelárske kreslo Saturn BielaKancelárske kreslo Saturn ČiernaKancelárske kreslo Saturn Sivá
164,95 € bez DPH
197,94 € vr. DPH
Posledné 2 ks
Kancelárska stolička Embrace

Kancelárska stolička Embrace

Nosnosť kancelárske stoličky 140 kg, na sedenie nad 8 hodín denne, synchrónna mechanika, poťah zo sieťoviny, hĺbkovo nastaviteľné sedadlo, hlavová opierka s nastavením výšky, výškovo nastaviteľná bedrová opierka, 3D podrúčky, …

Kancelárska stolička Embrace ČiernaKancelárska stolička Embrace Biela
329,95 € bez DPH
395,94 € vr. DPH
Skladom > 3 ks
Kancelárska stolička Moush+

Kancelárska stolička Moush+

Nosnosť kancelárskej stoličky 130 kg, na sedenie do 8 hodín denne, hojdacia mechanika, poťah z eko kože a sieťoviny, zvýšené operadlo chrbta, pevná bedrová opierka, pevné podrúčky, kovový kríž, kolieska …

Kancelárska stolička Moush+ Čierna
114,95 € bez DPH
137,94 € vr. DPH
Skladom > 20 ks
Kancelárske kreslo Camaro

Kancelárske kreslo Camaro

Nosnosť 100 kg, na sedenie do 8 hodín denne, hojdacia mechanika, látkový poťah, pevné plastové podrúčky, plastový kríž…

Kancelárske kreslo Camaro ČervenáKancelárske kreslo Camaro SiváKancelárske kreslo Camaro ModráKancelárske kreslo Camaro Žltá
139,95 € bez DPH
167,94 € vr. DPH
Posledné 3 ks
Kancelárska stolička Racing Z

Kancelárska stolička Racing Z

Nosnosť kancelárske stoličky 120 kg, na sedenie nad 8 hodín denne, hojdacia mechanika, poťah z eko kože, nastaviteľná hlavová opierka, nastaviteľná bedrová opierka, sklápanie operadla, 2D podrúčky, kovový kríž, univerzálne …

Kancelárska stolička Racing Z Čierna
234,95 € bez DPH
281,94 € vr. DPH
Vypredané
Kancelárska stolička Work

Kancelárska stolička Work

Nosnosť kancelárskej stoličky 130 kg, na sedenie nad 8 hodín denne, synchrónna mechanika, poťah z látky a sieťoviny, hĺbkovo nastaviteľné sedadlo, opierka hlavy s nastavením výšky a sklonu, výškovo nastaviteľná …

Kancelárska stolička Work Čierna
284,95 € bez DPH
341,94 € vr. DPH
Skladom > 20 ks
Kancelárska stolička Original

Kancelárska stolička Original

Nosnosť kancelárskej stoličky 130 kg, na sedenie do 8 hodín denne, hojdacia mechanika, poťah z látky a sieťoviny, zvýšené operadlo chrbta, bedrový pás, pevné područky, kovový kríž, kolieska na mäkké …

Kancelárska stolička Original ČiernaKancelárska stolička Original Biela
149,95 € bez DPH
179,94 € vr. DPH
Skladom > 20 ks
Kancelárska stolička Socket

Kancelárska stolička Socket

Nosnosť kancelárskej stoličky 120 kg, na sedenie do 8 hodín denne, hojdacia mechanika, poťah z látky a sieťoviny, hlavová opierka s nastavením sklonu, pevné podrúčky, univerzálne kolieska na mäkké i …

Kancelárska stolička Socket Čierna
114,95 € bez DPH
137,94 € vr. DPH
Posledné 3 ks
Kancelárska stolička Zoom

Kancelárska stolička Zoom

Nosnosť kancelárske stoličky 120 kg, na sedenie do 8 hodín denne, hojdacia mechanika, zvýšené operadlo chrbta, bedrový pás, pevné podrúčky, kovový kríž, kolieska na mäkké podlahy a koberce, hmotnosť 14 …

Kancelárska stolička Zoom SiváKancelárska stolička Zoom Čierna
122,95 € bez DPH
147,54 € vr. DPH
Skladom > 5 ks
Kancelárska stolička Start

Kancelárska stolička Start

Nosnosť kancelárske stoličky 150 kg, na sedenie nad 8 hodín denne, synchrónna mechanika, poťah z látky a sieťoviny, hĺbkovo nastaviteľné sedadlo, hlavová opierka s nastavením výšky, výškovo nastaviteľná bedrová opierka, …

Kancelárska stolička Start Čierna
249,95 € bez DPH
299,94 € vr. DPH
Skladom > 10 ks
Kancelárske kreslo Denzel

Kancelárske kreslo Denzel

Nosnosť kancelárskeho kresla 102 kg, na sedenie do 8 hodín denne, hojdacia mechanika, poťah z eko kože, pevné podrúčky, plastový kríž, kolieska na mäkké podlahy a koberce…

Kancelárske kreslo Denzel ČiernaKancelárske kreslo Denzel Hnedá
93,95 € bez DPH
112,74 € vr. DPH
Skladom > 3 ks
Kancelárska stolička Soren

Kancelárska stolička Soren

Nosnosť stoličky 155 kg, na sedenie aj nad 8 hodín denne, synchrónna mechanika, látkový poťah, odpružená bedrová opierka, 3D podrúčky, kovový kríž, univerzálne kolieska na mäkké aj tvrdé podlahy…

Kancelárska stolička Soren Sivá
449,95 € bez DPH
539,94 € vr. DPH
Skladom > 3 ks
Kancelárska stolička Alchemy

Kancelárska stolička Alchemy

Nosnosť 136 kg, na sedenie do 8 hodín denne, hojdacia mechanika, poťah z látky a sieťoviny, pevná opierka hlavy, pevné podrúčky, plastový kríž, univerzálne kolieska na mäkké i tvrdé podlahy…

Kancelárska stolička Alchemy Čierna
199,95 € bez DPH
239,94 € vr. DPH
Očakávame 18. 11. 2024
Predchádzajúca   123 ... 5Nasledujúci

Podľa ceny

59 - 825

Nosnosť

90 - 200 kg

Výškovo nastaviteľné operadlo chrbta

Výška

0 - 157 cm

Výška operadla chrbta

0 - 83 cm

Výška sedu od zeme

0 - 62 cm

Šírka sedadla

0 - 62 cm

Hĺbka sedadla

0 - 63 cm

Výškové nastavenie piestu

0 - 16 cm

Váš košík je prázdný

Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Záhradný nábytokZáhradný nábytok O
Dielňa a skladDielňa a sklad O
Dom, byt, záhradaDom, byt, záhrada O