Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00

Vymeňte starý kancelársky nábytok za nový!

Vymeňte starý kancelársky nábytok za nový

Zanechajte čo najlepší prvý dojem!

Organizujete pravidelne obchodné schôdzky a jednania v sídle vašej firmy? Prvý dojem biznis partnera má totiž značný dopad na to, či sa spolupráca podarí, či nie.

Ošúchaný kancelársky nábytok z dôb minulých vám na dôveryhodnosti nijak nepridá. Zaobstarajte si s nami kompletne nové vybavenie kancelárie či zasadacej miestnosti a zanechajte čo najlepší prvý dojem.

Čo všetko pre vás urobíme?

  • Pomôžeme vám vybrať nábytok od kancelárskej stoličky po úložné priestory na šanóny. Stačí zavolať na bezplatnú linku 0800 105 135 alebo napísať správu na [email protected]
  • Ponúkame vám 15 % slevu zľavu na celú kancelársku radu Visio, aby ste náklady za zariaďovanie interiéru maximálne znížili.
  • Nový kancelársky nábytok vám zadarmo dovezieme.

Čo môžete získať naviac?

Pri objednávke kancelárskeho nábytku, stoličiek a kresiel v minimálnej výške 4000 € bez DPH pre vás okrem vyššie spomenutého naviac:

  • Nový nábytok zadarmo zmontujeme.
  • Starý zadarmo demontujeme a odvezieme, aby ste mali o starosť menej.
  • V prípade záujmu zostavíme 3D návrh kancelárie.

Zanechajte čo najlepší prvý dojem. Zariaďte si s nami kancelárske priestory za pár klikov a bez starostí.

Podmienky akcie

Pri objednávke kancelárskeho nábytku, stoličiek a kresiel v minimálnej výške 4000 € bez DPH realizovanej v období 12.5.202231.5.2022 získate zadarmo ako súčasť objednávky bežne spoplatnené služby (montáž nového nábytku, demontáž a odvoz starého, 3D realizácia kancelárie). Po realizácii objednávky nás prosím kontaktujte telefonicky alebo e-mailom pre uplatnenie bezplatných služieb navyše. Pri objednávke nižšej než 4000 € bez DPH zaniká nárok na tieto bezplatné služby.

Plánujete zariadiť nové priestory za menej než 4000 € bez DPH, a aj tak máte záujem o montáž nového nábytku a demontáž s odvozom starého? Dajte nám vedieť a dohodneme sa na individuálnom nadcenení týchto služieb. :-)

Vymeňte starý kancelársky nábytok za nový

 

Váš košík je prázdný

Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O
Dom, byt, záhradaDom, byt, záhrada O
Na poskytovanie našich služieb používame súbory cookie. Prehliadaním stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií.