Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00
Stôl Visio 80 x 70 cm - buk
Stôl Visio 80 x 70 cm - calvados
Stôl Visio 80 x 70 cm - javor
Stôl Visio 80 x 70 cm

Stôl Visio 80 x 70 cm, Buk

Kód: 30200865
Kancelársky stôl s kovovou podnožou, LTD doska hrubá 28 mm, výber z troch dezénov
zobraziť celý text

PREČO ZAKÚPIŤ PRÁVE U NÁS?

Dostupnosť: Posledné 3 ks skladom
Odosielame: zajtra 21. 2.
Množstvo:
Farba:
120,41 € bez DPH
144,49 € vr. DPH
144.49
Stôl Visio 80 x 70 cm, buk
Stôl Visio 80 x 70 cm - calvados Stôl Visio 80 x 70 cm - javor Stôl Visio 80 x 70 cm

Zostava stolov Visio oddelených paravánmi

Kam sa hodí?

Stôl Visio 80 x 70 cm odporúčame primárne do pracovní zamestnancov a nižšieho manažmentu. Hodí sa do uzavretých aj open space kancelárií. K stolu možno pridať paraván, ktorý zamestnancom poskytne pri práci dostatok súkromia.

Rad Visio ponúka širokú škálu prvkov. Vďaka tomu môžete nábytkovú zostavu optimálne prispôsobiť konkrétnemu priestoru. Napríklad prostredníctvom rokovacích prvkov, ktoré stoly elegantne prepoja. Navyše k nim môžete pohodlne pristaviť konferenčné stoličky. Kancelársky stôl môžete doplniť aj pojazdným, či prístavným kontajnerom, ktorý pristavíte k stolu, prípadne zasuniete pod stôl. Tým získate dostatok úložného priestoru pre veci, ktoré potrebujete mať vždy po ruke.


 

Nevzhľadné káble ľahko skryjete vďaka priechodkám

V cene stola sú zahrnuté plastové priechodky. Vďaka nim ľahko skryjete všetky káble od elektroniky pod pracovnú dosku. Priechodky navyše chránia vedenie pred poškodením.

Vďaka kovovým nohám môžete káblové vedenie ľahko zakryť po celej dĺžke stola. Káble chránia kryt, ako je ukázané na obrázku vpravo. Stoly s drevenou aj kovovou podnožou môžete vzájomne kombinovať a spájať.

Stôl Visio s kovovou podnožou


 

Stôl Visio s kovovou podnožou

Na aký druh práce je určený?

Stôl Visio 80 x 70 cm sa hodí na prácu na počítači aj papierovanie. Vrchná doska z laminovanej drevotriesky hrubej 28 mm zodpovedá triede E1. To znamená, že na jej výrobu bolo použité maximálne množstvo dreva a minimum lepidla. Stoly sú preto zdravotne nezávadné a vhodné na umiestnenie do interiéru.

Hĺbka stola je 70 cm, budete mať teda dostatok priestoru na klávesnicu a myš. Monitory môžete umiestniť do bezpečnej vzdialenosti 40 - 65 cm od očí.

Ak sa v priebehu dňa venujete práci na počítači, ale aj klasickej kancelárskej práci a stretnutiam s klientmi, odporúčame vám zaobstarať si ergonomický rohový stôl. Každú stranu si tak budete môcť vyhradiť na inú činnosť, čo vám pomôže udržať si na pracovnej ploche prehľad a poriadok.


 

Vhodná výška stola predchádza bolestiam chrbta

S výškou 76 cm spĺňa stôl Visio ergonomické požiadavky pre kancelársky nábytok. Stojí na kovovej podnoži z kvalitnej ocele.

Podnož je vybavená nastaviteľnými nožičkami, vďaka ktorým môžete zmeniť jeho výšku až o 10 mm. Stôl tak prispôsobíte svojej postave. Nastaviteľné nôžky vám pomôžu vysporiadať sa aj s nerovnosťami podlahy.

Ak trávite v kancelárii až osem hodín denne, nepodceňujte ani výber stoličky. Pre pohodlné sedenie odporúčame vybrať si jeden z týchto modelov.

Ideálne ergonomické nastavenie kancelárského nábytku


 

Dezény: buk, javor, calvados

Svetlý alebo tmavý dezén?

Stôl ponúkame v troch farebných prevedeniach. Váhate medzi svetlým a tmavým dezénom?

Svetlejšie odtiene, akými sú buk a javor, odporúčame do kancelárií určených zamestnancom. Miestnosť sa bude zdať priestrannejšia a navodzovať príjemnú pracovnú atmosféru.

Tmavší calvados sa hodí do kancelárií vedúcich pracovníkov. Táto farba dezénu vyvoláva pocit stability a autority.


 

Prispôsobte stôl vlastným potrebám

Kancelársky stôl môžete doplniť ďalšími prvkami a prispôsobiť si tak pracovnú plochu podľa svojich potrieb. Z doplnkov odporúčame pojazdný podstavec pod PC a dosku pre klávesnicu, vďaka ktorej ušetríte miesto na pracovnej doske. Oba výrobky ponúkame vo všetkých troch dezénoch, aby ste ich mohli ľahko zladiť s farbou stola.

Pre zaujímavejší vzhľad a rozšírenie pracovnej plochy môžete k stolu pristaviť elegantný rokovací prvok Visio, ku ktorému sa bez problémov zmestia až dve konferenčné stoličky.

Vybrané doplnky stolov Visio


 

Parametre

Farba:buk, calvados, javor
Prevedenie stola: irovný
Dĺžka:80 cm
Hĺbka:70 cm
Výška:76 cm
Materiál podnože:kov
Hrúbka vrchných dosiek:28 mm
Hrúbka ostatných dosiek: i18 mm
Hrúbka hrán: i0,5 mm, 2 mm
Rektifikačné nožičky: i10 mm

Máte otázku k produktu? Napíšte nám

Meno:
E-mail:
Text:

PODOBNÉ PRODUKTY

Váš košík je prázdný

U  Newsletter k24
Prihlásiť k odberu newslettera
H
Hore
Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O