Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00

Stojace lampy

Táto kategória obsahuje stojace lampy. Sú určené na postavenie na zem, kde vďaka svojej výške dostatočne osvetlia akýkoľvek priestor.

zobraziť celý text

Akú lampu si vybrať?

Najdôležitejšími kritériami pre výber lampičky sú svietivosť, ovládanie a teplota svetla. Svietivosť, čiže svetelný tok nám udáva, ako intenzívne je vyžarované svetlo. Čím vyššia je hodnota svietivosti, tým je osvetlenie hustejšie. Lampy vyžarujú spravidla menej intenzívne svetlo než vonkajšie reflektory, vďaka čomu je ich využitie vhodné napríklad na čítanie kníh.

  

Čo sa týka možnosti ovládania, medzi najpopulárnejšie typy patria bezdotykovés klasickým vypínačom či s dotykovou základňou. U bezdotykového ovládania nie je potrebné sa lampy dotýkať, pretože funguje pomocou zvukového či pohybového senzora. Stačí len zatlieskať a lampa sa rozsvieti.

Modely s vypínačom sú stále jednotkou na trhu, po ktorej siahne väčšina zákazníkov. Stlačením vypínača na prívodnom kábli alebo základni zariadenia, lampu zapnete a vypnete. Atraktívne sú aj lampičky s dotykovým ovládaním, ktoré môžu predstavovať kompromis medzi manuálnym a bezdotykovú ovládaním. Namiesto klasického vypínača sa zapínajú a vypínajú jednoduchým dotykom prsta.

Posledný, nemenej dôležitý faktor, je teplota svetla. Každý typ svetla má inú farbu, niektoré osvetlenie viac domodra, iná zase dožlta. Vyberať si môžete z teplých i chladných odtieňov, podľa toho, aké využitie bude mať svietidlo. Teplá farba pôsobí útulne, príjemne a uvoľnene a hodí sa do obývacích izieb, kuchýň, detských izieb a spální. Chladné odtiene sú pocitovo neutrálne a skvelé využitie nájdu v kúpeľniach, pracovniach či kanceláriách.

 

Stojace lampy - osvetlenie do kancelárií aj domácností

Nie každý z nás má miesto na pracovnom stole či nábytku, a preto ponúkame stojace lampy. Tieto lampy slúžia na umiestnenie na zem. Výška týchto lámp zaisťuje, že sa ich svetlo dostane kamkoľvek! Ponúkame iba kvalitné a praktické stojace lampy, ktoré si zamilujete.

Ak si nevyberiete jednu z našich stojacích lámp, môžete si skúsiť vybrať z našich stolných alebo závesných lámp.

Na všetky lampy poskytujeme predĺženú záručnú dobu 5 rokov.

skryť text

Stojace lampy

Podľa ceny

0 - 0

Podľa farby

Napätie

0 - 0 V

Svetelný zdroj

0 - 0 W

Váš košík je prázdný

H
Hore
Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O