Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00
Pre monitor

Pre monitor

Vadia vám pohľady cudzích ľudí na vašu obrazovku? Vadí vám, keď ste pozorovaní pri práci vo veľkej kancelárii, alebo napríklad pri cestovaní vlakom? Filtre na ochranu súkromia týmto pohľadom ľahko zabránia a pri práci na počítači vám vytvoria ničím nerušené pohodlie. Aké filtre ponúkame, čo všetko dokážu a podľa čoho sa pri výbere rozhodnúť?

zobraziť celý text

Filter na ochranu súkromia je skvelým bezpečnostným prvkom, ktorý spoľahlivo ochráni vaše dáta. Navyše po aplikácii pomôže predísť poškrabaniu obrazovky a ochráni ju aj pred odtlačkami prstov a znečistením.


Privátne filtre vo všetkých veľkostiach

Po nasadení filtra na ochranu súkromia bude možné sledovať dianie na obrazovke iba v uhle do 30°. Mimo tohto uhla bude vidno iba čierna obrazovka.

Filtre pre monitory ponúkame pre všetky dostupné veľkosti obrazoviek.

Aplikácia filtra je veľmi jednoduchá a ponúka hneď 2 možnosti. Buď ho môžete aplikovať permanentne pomocou obojstrannej pásky, alebo len dočasne s využitím bočných priehľadných lístkov.

Filter na ochranu súkromia PrivaScreen

skryť text

Podľa ceny

0 - 0

Zariadenie

Veľkosť filtra

0 - 0 "

Váš košík je prázdný

Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O
Dom, byt, záhradaDom, byt, záhrada O
Na poskytovanie našich služieb používame súbory cookie. Prehliadaním stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií.