Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00
Lekárničky na pracovisko

Lekárničky na pracovisko

Lekárnička by mala byť súčasťou každého pracoviska aj domácnosti. V prípade nehody môžete vďaka nej zachrániť život. Ak zvažujete kúpu novej lekárničky či jej vybavenia, radi vám s výberom pomôžeme a poradíme.

zobraziť celý text

Nástenná lekárnička s náplňou pre 5 osôb

Klasické lekárničky

Klasické nástenné lekárničky nájdu svoje uplatnenie predovšetkým v domácnostiach a firemnom prostredí. Využijete ich v prevádzkach, dielni, ale aj v kancelárii. Často sa s nimi môžete stretnúť aj v školskom prostredí.

Ich spracovanie a náplne sa odlišujú podľa toho, pre koľko osôb sú určené. Vyberať si môžete z lekárničiek pre malú domácnosť, aj z modelov pre mnohočlenný kolektív.

Všetky nástenné lekárničky sú označené veľkým symbolom zeleného kríža, aby ste ich v prípade núdze neprehliadli.


Autolekárničky

Autolekárnička patrí do povinnej výbavy každého majiteľa vozidla. U nás si však môžete vybrať z rôznych typov. Všetky modely zodpovedajú najnovšej novele zákona ministerstva dopravy č. 206/2018 Zb.

Môžete si vybrať autolekárničku v kufríku, eurokrabici či plastovom obale. Ak riadite vozidlo mestskej hromadnej dopravy či iné, ktoré preváža viac cestujúcich, odporúčame investovať do veľkých textilných tašiek.

Autolekárnička veľkosť I. - eurokrabica


Lekárska taška malá bez výbavy

Tašky a kufríky

Tašky a kufríky na lekárničku sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú lekárničku do terénu. Vďaka držiakom a popruhom sa s nimi jednoducho manipuluje a ľahko sa prenášajú.

Vyberať si môžete z vybavených aj nevybavených tašiek, či pevných plastových kufríkov s variabilnými vnútornými priehradkami.

Na čele všetkých tašiek aj kufríkov je vyobrazený neprehliadnuteľný symbol kríža, aby ste v prípade nehody nestrácali čas jej hľadaním.


Špeciálne lekárničky

Špeciálny dopyt si žiada špeciálnu ponuku. A preto sme pre vás do našej ponuky zaradili cyklolékárničky, lekárničky na turistiku a voľný čas, aj praktické lekárničky pre domácich miláčikov.

Cyklolékárničky majú praktické popruhy na pripevnenie k rámu bicykla. Turistické zasa vďaka svojim rozmerom nezaberú veľa miesta v ruksaku. A netreba zabúdať ani na možné zranenia domácich miláčikov.

Lekárnička na turistiku a voľný čas


Náplň do autolekárničky - veľkosť I.

Náplne do lekárničiek

Najdôležitejšou časťou každej lekárničky je jej obsah. Vďaka nemu a vašej rýchlej reakcii môžete zachrániť nejeden život v prípade nehody.

U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky náhradných náplní lekárničiek do domácnosti, firemného prostredia, autolekárničiek, aj zdravotníckych tašiek.

Dodávame ich v polyetylénovom vrecku a tiež zodpovedajú najnovšej vyhláške ministerstva dopravy č. 206/2018.


skryť text

Lekárničky na pracovisko

Podľa ceny

0 - 0

Podľa farby

Podľa materiálu

Váš košík je prázdný

Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O
Dom, byt, záhradaDom, byt, záhrada O
Na poskytovanie našich služieb používame súbory cookie. Prehliadaním stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií.