Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00

Kancelársky nábytok Alfa Root

Radu kancelárskeho nábytku Alfa Root odporúčame hlavne do moderných pracovní a konferenčných miestností či školských centier. Svojim jednoduchým spracovaním zapadne takmer kamkoľvek. Tento typ nábytkovej rady sa hodí ako do klasických pracovní, tak aj do open space kancelárii.

zobraziť celý text


Kancelárske stoly Alfa Root

 

Stoly Alfa Root oceníte nielen pri bežnej každodennej práci na počítači, ale vďaka svojmu vzhľadu aj pri schôdzkach s klientami a obchodnými partnermi. Horné dosky stolov majú silu 25 mm a sú vyrobené z laminovanej drevotriesky. Nohy sú vyrobené z masívneho dreva. Okraje aj hrany sú lemované ochrannou ABS o sile 2 mm.

Stoly sú vybavené nastaviteľnými nožičkami. Vďaka nim si môžete zmeniť výšku stola o 10 mm a jednoducho sa tak vysporiadať napríklad s nerovnosťami podlahy.

Pracovné stoly Alfa Root ponúkame v najrôznejších dĺžkach od 180 do 540 cm s hĺbkou 80, alebo 160 cm.


Jednacie stoly Alfa Root

 

Jednacie stoly Alfa Root odporúčame hlavne do zasadacích miestností.

Horné dosky stolov majú silu 25 mm a sú vyrobené z laminovanej drevotriesky. Nohy sú vyrobené z masívneho dreva. Okraje aj hrany dosky sú lemované ochrannou ABS o sile 2 mm.

Ponúkame ju v najrôznejších dĺžkach od 200 do 320 cm s jednotnou hĺbkou 100 cm. Okrem klasických jednacích stolov táto rada ponúka tiež menšie konferenčné stolíky s guľatou doskou.


skryť text

Kancelársky nábytok Alfa Root

Podľa ceny

0 - 0

Podľa farby

Váš košík je prázdný

Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O
Dom, byt, záhradaDom, byt, záhrada O
Na poskytovanie našich služieb používame súbory cookie. Prehliadaním stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií.