Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00

Kancelárske skrine Alfa Root

Kancelárske skrine Alfa Root odporúčame hlavne do moderných pracovní a konferenčných miestností či školiacich centier. Svojím jednoduchým spracovaním zapadnú takmer kamkoľvek. Tento typ nábytkovej rady sa hodí ako do klasických pracovní, tak i do open space kancelárií.

zobraziť celý text


Kancelárske skrine Alfa Root

Skrine Alfa Root sú nevyhnutnou súčasťou kancelárií a pomôžu vám vytvoriť dostatok úložného priestoru pre najrôznejšie veci.

Dosky skrine majú silu 18 mm a sú vyrobené z laminovanej drevotriesky. Nosnosť jednotlivých políc je u rady Alfa Root 30 kg. Skrine sú vybavené nastaviteľnými nôžkami, pomocou ktorých si môžete zmeniť výšku o 15 mm a prispôsobiť si ich podľa potreby. Nôžky vám taktiež pomôžu sa vysporiadať napríklad s nerovnosťami podlahy.

Skrine rozlišujeme hlavne podľa výšky na nízke stredné. Ponúkame ich v rôznych prevedeniach dvierok. Vybrať si môžete medzi klasickými krídlovými dvierkami, alebo potom dvierkami posuvnými, sklenenými či žalúziovými.


skryť text

Kancelárske skrine Alfa Root

Podľa ceny

0 - 0

Váš košík je prázdný

Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O
Dom, byt, záhradaDom, byt, záhrada O
Na poskytovanie našich služieb používame súbory cookie. Prehliadaním stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií.