Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00
266.72

Ergonomický stôl Visio 180 x 70/100 cm, ľavý Calvados, Calvados

Ergonomický stôl Visio 180 x 70/100 cm, ľavý Calvados, Calvados

Ergonomický kancelársky stôl s kovovou podnožou, LTD doska hrubá 28 mm, dezén calvados zobraziť celý text
Kód: 30200912
Posledné 3 ks
Odosielame: dnes 29. 5.

Vaša cena:
222,27 € bez DPH
266,72 € vr. DPH
Množstvo:
0800 105 135 Po–Pia 8.00-17.00

Zostava stolov Visio oddelených paravánmi

Kam sa hodí?

Ergonomický stôl Visio 180 x 70/100 cm odporúčame primárne do pracovní zamestnancov a nižšieho manažmentu. Hodí sa do uzavretých aj open space kancelárií. Vďaka rohovému tvaru vám umožní optimálne využiť akýkoľvek priestor.

Rad Visio ponúka širokú škálu prvkov. Vďaka tomu môžete nábytkovú zostavu optimálne prispôsobiť konkrétnemu priestoru. Napríklad prostredníctvom rokovacích prvkov, ktoré stoly elegantne prepoja. Navyše k nim môžete pohodlne pristaviť konferenčné stoličky. Kancelársky stôl môžete doplniť aj pojazdným, či prístavným kontajnerom, ktorý pristavíte k stolu, prípadne zasuniete pod stôl. Tým získate dostatok úložného priestoru pre veci, ktoré potrebujete mať vždy po ruke.


 

Nevzhľadné káble ľahko skryjete vďaka priechodkám

V cene stola sú zahrnuté plastové priechodky. Vďaka nim ľahko skryjete všetky káble od elektroniky pod pracovnú dosku. Priechodky navyše chránia vedenie pred poškodením.

Vďaka kovovým nohám môžete káblové vedenie ľahko zakryť po celej dĺžke stola. Káble chránia kryt, ako je ukázané na obrázku vpravo. Stoly s drevenou aj kovovou podnožou môžete vzájomne kombinovať a spájať.

Stôl Visio s kovovou podnožou


 

Ergonomický stôl Visio

Na aký druh práce je určený?

Ergonomický stôl Visio 180 x 70/100 cm oceníte, ak sa často venujete práci na počítači, papierovaniu, ale aj schôdzkam s klientmi. Každú stranu stola si môžete vyhradiť na inú činnosť, čo vám pomôže udržať si na pracovnej ploche prehľad a poriadok.

Vrchná doska z laminovanej drevotriesky hrubej 28 mm zodpovedá triede E1. To znamená, že na jej výrobu bolo použité maximálne množstvo dreva a minimum lepidla. Stoly sú preto zdravotne nezávadné a vhodné na umiestnenie do interiéru. Na šírku má stôl až 180 cm, môžete naň preto umiestniť viac monitorov a ešte vám zostane dostatok miesta na ďalšie vybavenie.

Hĺbka stola je v najširšom mieste 100 cm a v najužšom mieste 70 cm, budete mať teda dostatok priestoru na klávesnicu a myš. Monitory môžete umiestniť do bezpečnej vzdialenosti 40 - 65 cm od očí. Horná doska je hlbšia na ľavej strane, preto odporúčame umiestniť stôl k stene z ľavej strany.


 

Vhodná výška stola predchádza bolestiam chrbta

S výškou 76 cm spĺňa stôl Visio ergonomické požiadavky pre kancelársky nábytok. Stojí na kovovej podnoži z kvalitnej ocele.

Stôl je vybavený nastaviteľnými nožičkami, vďaka ktorým môžete zmeniť jeho výšku až o 10 mm. Stôl tak prispôsobíte svojej postave. Nastaviteľné nôžky vám pomôžu vysporiadať sa aj s nerovnosťami podlahy.

Ak trávite v kancelárii až osem hodín denne, nepodceňujte ani výber stoličky. Pre pohodlné sedenie odporúčame vybrať si jeden z týchto modelov.

Ideálne ergonomické nastavenie kancelárskeho nábytku


 

 

Prispôsobte stôl vlastným potrebám

Kancelársky stôl môžete doplniť ďalšími prvkami a prispôsobiť si tak pracovnú plochu podľa svojich potrieb. Z doplnkov odporúčame pojazdný podstavec pod PC a dosku pre klávesnicu, vďaka ktorej ušetríte miesto na pracovnej doske.

Pre zaujímavejší vzhľad a rozšírenie pracovnej plochy môžete k stolu pristaviť elegantný rokovací prvok Visio, ku ktorému sa bez problémov zmestia až dve konferenčné stoličky.

Vybrané doplnky stolov Visio


 

Parametre:

Farba: calvados
Prevedenie stola: rohový ľavý
Materiál podnože: kov

Rozmery:

Dĺžka: 180 cm
Hĺbka: 100 cm
Výška: 76 cm
Hrúbka vrchných dosiek: 28 mm
Hrúbka ostatných dosiek: 18 mm
Hrúbka hrán: 0,5 mm, 2 mm
Rektifikačné nožičky: 10 mm

Máte otázku k produktu? Napíšte nám

Meno:
E-mail:
Text:
0
Hodnotilo 0 zákazníkov
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Napíšte nám recenziu na tento produkt

Celkové hodnotenie:

PODOBNÉ PRODUKTY

  • Detail produktu
  • Komentáre 0
  • Príslušenstvo 4
Ergonomický stôl Visio 180 x 70/100 cm, ľavý Calvados
Ergonomický stôl Visio 180 x 70/100 cm, ľavý Calvados, Calvados
222,27 € bez DPH
Posledné 3 ks
Odosielame: dnes 29. 5.

Váš košík je prázdný

H
Hore
Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O