Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00
VÝPREDAJ
Ergonomický stôl Visio 180 x 70/100 cm, ľavý Buk - buk
Ergonomický stôl Visio 180 x 70/100 cm, ľavý Buk

Ergonomický stôl Visio 180 x 70/100 cm, ľavý Buk, Buk

Kód: 30200889
Ergonomický kancelársky stôl s drevenou podnožou, LTD doska hrubá 28 mm, dezén buk
zobraziť celý text

PREČO ZAKÚPIŤ PRÁVE U NÁS?

Posledné 1 ks
Odosielame: dnes 23. 9.
Množstvo:
ks
Farba:
181,36 € bez DPH
217,63 € vr. DPH
217.63
VÝPREDAJ
Ergonomický stôl Visio 180 x 70/100 cm, ľavý Buk, buk
Ergonomický stôl Visio 180 x 70/100 cm, ľavý Buk

Zostava stolov Visio oddelených paravánmi

Kam sa hodí?

Ergonomický stôl Visio 180 x 70/100 cm odporúčame primárne do pracovní zamestnancov a nižšieho manažmentu. Hodí sa do uzavretých aj open space kancelárií. Vďaka rohovému tvaru vám umožní optimálne využiť akýkoľvek priestor.

Rad Visio ponúka širokú škálu prvkov. Vďaka tomu môžete nábytkovú zostavu optimálne prispôsobiť konkrétnemu priestoru. Napríklad prostredníctvom rokovacích prvkov, ktoré stoly elegantne prepoja. Navyše k nim môžete pohodlne pristaviť konferenčné stoličky. Kancelársky stôl môžete doplniť aj pojazdným, či prístavným kontajnerom, ktorý pristavíte k stolu, prípadne zasuniete pod stôl. Tým získate dostatok úložného priestoru pre veci, ktoré potrebujete mať vždy po ruke.


 

Nevzhľadné káble ľahko skryjete vďaka priechodkám

V cene stola sú zahrnuté plastové priechodky. Vďaka nim ľahko skryjete všetky káble od elektroniky pod pracovnú dosku. Priechodky navyše chránia vedenie pred poškodením.

Ak chcete ukryť káble aj pod doskou stola, odporúčame si namiesto stola s drevenou podnožou zvoliť  kovovú podnož. Tá káblové vedenie zakryje po celej dĺžke a ochráni ho pred poškodením. Stoly oboch typov môžete vzájomne kombinovať a spájať.

Stôl Visio s kovovou podnožou


 

Ergonomický stôl Visio

Na aký druh práce je určený?

Ergonomický stôl Visio 180 x 70/100 cm oceníte, ak sa často venujete práci na počítači, papierovaniu, ale aj schôdzkam s klientmi. Každú stranu stola si môžete vyhradiť na inú činnosť, čo vám pomôže udržať si na pracovnej ploche prehľad a poriadok.

Vrchná doska z laminovanej drevotriesky hrubej 28 mm zodpovedá triede E1. To znamená, že na jej výrobu bolo použité maximálne množstvo dreva a minimum lepidla. Stoly sú preto zdravotne nezávadné a vhodné na umiestnenie do interiéru. Na dĺžku má stôl až 180 cm, môžete naň preto umiestniť viac monitorov a ešte vám zostane dostatok miesta na ďalšie vybavenie.

Hĺbka stola je v najširšom mieste 100 cm a v najužšom mieste 70 cm, budete mať teda dostatok priestoru na klávesnicu a myš. Monitory môžete umiestniť do bezpečnej vzdialenosti 40 - 65 cm od očí. Horná doska je hlbšia na ľavej strane, preto odporúčame umiestniť stôl k stene z ľavej strany.


 

Vhodná výška stola predchádza bolestiam chrbta

S výškou 76 cm spĺňa stôl Visio ergonomické požiadavky pre kancelársky nábytok. Stojí na celodrevenej podnoži z laminovanej drevotriesky s hrúbkou 18 mm.

Stôl je vybavený nastaviteľnými nožičkami, vďaka ktorým môžete zmeniť jeho výšku až o 10 mm. Stôl tak prispôsobíte svojej postave. Nastaviteľné nôžky vám pomôžu vysporiadať sa aj s nerovnosťami podlahy.

Ak trávite v kancelárii až osem hodín denne, nepodceňujte ani výber stoličky. Pre pohodlné sedenie odporúčame vybrať si jeden z týchto modelov.

Ideálne ergonomické nastavenie kancelárskeho nábytku


 

 

Prispôsobte stôl vlastným potrebám

Kancelársky stôl môžete doplniť ďalšími prvkami a prispôsobiť si tak pracovnú plochu podľa svojich potrieb. Z doplnkov odporúčame pojazdný podstavec pod PC a dosku pre klávesnicu, vďaka ktorej ušetríte miesto na pracovnej doske.

Pre zaujímavejší vzhľad a rozšírenie pracovnej plochy môžete k stolu pristaviť elegantný rokovací prvok Visio, ku ktorému sa bez problémov zmestia až dve konferenčné stoličky.

Vybrané doplnky stolov Visio


 

Parametre:

Farba: buk
Prevedenie stola: rohový ľavý
Materiál podnože: drevo

Rozmery:

Dĺžka: 180 cm
Hĺbka: 100 cm
Výška: 76 cm
Hrúbka vrchných dosiek: 28 mm
Hrúbka ostatných dosiek: 18 mm
Hrúbka hrán: 0,5 mm, 2 mm
Rektifikačné nožičky: 10 mm

Máte otázku k produktu? Napíšte nám

Meno:
E-mail:
Text:

PODOBNÉ PRODUKTY

Váš košík je prázdný

U  Newsletter k24
Prihlásiť k odberu newslettera
H
Hore
Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O