Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00
Ergonomický stôl Office White, pravý 158 x 95 cm - biela
Ergonomický stôl Office White, pravý 158 x 95 cm

Ergonomický stôl Office White, pravý 158 x 95 cm, Biela

Kód: 10501700
Ergonomický kancelársky stôl s drevenou podnožou, vhodný do všetkých typov kancelárií, rohové prevedenie, horná doska hrubá 22 mm
zobraziť celý text

PREČO ZAKÚPIŤ PRÁVE U NÁS?

Dostupnosť: Odosielame do 3 až 6 týždňov
Množstvo:
ks
Farba:
121,32 € bez DPH
145,58 € vr. DPH
145.58
Ergonomický stôl Office White, pravý 158 x 95 cm, biela
Ergonomický stôl Office White, pravý 158 x 95 cm

Zostava stolov Office White

Kam sa hodí?

Ergonomický stôl Office White 158 x 95 cm odporúčame pre všetky typy kancelárií. Hodí sa do uzavretých pracovní, ale aj do open space kancelárií. Vďaka špeciálnemu rohovému tvaru vám umožní využiť akýkoľvek priestor.

Rad Office White ponúka širokú škálu prvkov. Vďaka tomu môžete nábytkovú zostavu optimálne prispôsobiť konkrétnemu priestoru. Trebárs prostredníctvom doplnkov, ktoré rozšíria plochu stola. Navyše k nim môžete pohodlne pristaviť konferenčné stoličky. Kancelársky stôl môžete doplniť aj pojazdným či prístavným kontajnerom, čím získate dostatok úložného priestoru pre veci, ktoré potrebujete mať vždy po ruke.


 

Na aký druh práce je určený?

Rohový stôl Office White 158 x 95 cm oceníte obzvlášť vtedy, ak sa v priebehu dňa venujete práci na počítači rovnako ako klasickej kancelárskej práci a stretnutiam s klientmi. Každú stranu stola si môžete vyhradiť na inú činnosť, čo vám pomôže udržať si na pracovnej ploche prehľad a poriadok.

Vrchná doska z laminovanej drevotriesky hrubá 22 mm, zodpovedá triede najvyššej kvality – E1. To znamená, že na jej výrobu bolo použité maximálne množstvo dreva a minimum lepidla. Je preto zdravotne nezávadná a vhodná na umiestnenie v interiéri. Na dĺžku má 158 cm, takže na ňu môžete umiestniť dva monitory a ešte vám zostane dostatok miesta na ďalšie vybavenie.

Hĺbka stola je v najširšom mieste 95 a v najužšom 67 cm. Budete mať teda dostatok priestoru na klávesnicu a myš. Monitory môžete umiestniť do bezpečnej vzdialenosti 40 – 70 cm od očí. Vzhľadom k rohovému prevedeniu stola ho odporúčame umiestniť k stene z pravej strany.

Ergonomický stôl Office White


Ideálne ergonomické nastavenie kancelárskeho nábytku

Vhodná výška stola predchádza bolestiam chrbta

S výškou 73,7 cm spĺňa stôl Office White ergonomické požiadavky pre kancelársky nábytok. Stojí na drevenej podnoži z laminovanej drevotriesky s hrúbkou 16 mm.

Stôl je vybavený nastaviteľnými nožičkami, vďaka ktorým môžete zmeniť jeho výšku až o 10 mm a prispôsobiť si ho k vlastnej postave. Nastaviteľné nôžky vám pomôžu vysporiadať sa aj s nerovnosťami podlahy.

Ak trávite v kancelárii až osem hodín denne, nepodceňujte ani výber stoličky. Pre pohodlné sedenie odporúčame vybrať si jeden z týchto modelov.

Parametre:

Farba: biela
Prevedenie stola: rohový ľavý
Materiál podnože: drevo

Rozmery:

Dĺžka: 158 cm
Hĺbka: 95 cm
Výška: 73,7 cm
Hrúbka vrchných dosiek: 22 mm
Hrúbka ostatných dosiek: 16 mm
Hrúbka hrán: 0,5 mm, 1 mm, 2 mm
Rektifikačné nožičky: 10 mm

Máte otázku k produktu? Napíšte nám

Meno:
E-mail:
Text:

PODOBNÉ PRODUKTY

Váš košík je prázdný

U  Newsletter k24
Prihlásiť k odberu newslettera
H
Hore
Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O