Logo
n 0800 105 135   Volajte zadarmo Po–Pia 8.00-17.00
3.77

Alkalická batéria Tesla GOLD+ LR03/AAA, 1,5 V, blister 4 ks, Alkalická

Alkalická batéria Tesla GOLD+ LR03/AAA, 1,5 V, blister 4 ks, Alkalická

Najvyššia trieda alkalických batérií s maximálnou výdržou, kategória AAA (mikrotužkové), 1,5 V, blister 4 ks zobraziť celý text
Kód: 10770005
Skladom > 10 ks
Odosielame: zajtra 21. 9.

Vaša cena:
3,14 € bez DPH
3,77 € vr. DPH
Množstvo:
0800 105 135 Po–Pia 8.00-17.00

Zlatý štandard

Stáva sa vám, že vám dôjde energia vtedy, keď to najmenej čakáte? Napríklad ste na výlete a vášmu fotoaparátu alebo kamere sa zrazu vybijú baterky. Neostáva vám nič iné ako použiť svoj smartfón, na ktorom ale fotografie a videá väčšinou už nevyzerajú tak dobre. Čo keby ste mali batérie, na ktoré sa môžete spoľahnúť?


Spoľahlivý zdroj na cesty aj na doma

Ak hľadáte kvalitné batérie s najdlhšou výdržou, Tesla GOLD+ sú pre vás tie pravé. Poskytnú vám najvyšší výkon, stabilitu a maximálnu výdrž.

Preto sú okrem fotoaparátov a ich bleskov, ideálne aj na doma. Do zariadení s vysokým odberom energie, ktoré používate často, a majú menšie rozmery. Napr. holiace strojčekydepilátory, ale aj RC modely na diaľkové ovládanie, s ktorými sa radi zabávajú nielen vaše deti. Vďaka ich kapacite nebudete mať dlho starosti s kupovaním nových batérií.

AAA batéria Tesla GOLD+ LR03


AAA batérie Tesla GOLD+ v designovom obale

Kvalita s dlhoročnou tradíciou

Keďže sú batérie Tesla GOLD+ alkalické, poskytnú vám stabilnú výdrž až do 10 rokov. Tá samozrejme závisí od toho, v akých zariadeniach a ako často batérie používate.

Vďaka nízkej miere samovybíjania im nevadí ani dlhé skladovanie. Takže ich môžete bez obáv používať aj po pár rokoch, kedy boli odložené na poličke.

Pri ich používaní, ale aj skladovaní nezabúdajte na správnu teplotu. Mali by ste rešpektovať ich prevádzkovú teplotu od -20 do +60 °C, aby vám vydržali čo najdlhšie.


Prečo práve Tesla?

Pretože okrem prémiovej kvality, dlhej výdrže a overenej značky, vám Tesla batérie pošleme v atraktívnom obale. Nielen nápaditý design, ktorý poteší vaše oko, ale aj jednoduché otváranie. Kartón na zadnej strane jednoducho uchopíte a odtrhnete smerom hore. Batérie vypadnú takmer samé.

História Tesly siaha až do roku 1921, kedy sa zrodila pod názvom Elektra, ako jedna z prvých elektrotechnických spoločností na území bývalého Československa. Medzi rokmi 1932 - 1945 bola súčasťou firmy Philips. Potom bola založená ako národný podnik spojením 16 nezávislých spoločností a pomenovaná podľa slávneho vynálezcu Nicola Teslu. Spoľahnite sa na overenú značku, ktorá v Česko-Slovensku vyrába a dodáva elektrospotrebiče už od roku 1946.


Parametre:

Typ batérie: jednorazové
Veľkosť batérie: mikrotužkové AAA
Vhodné pre: fotoaparáty, kamery, RC modely na diaľkové ovládanie, svietidlá, holiace strojčeky, depilátory, externé blesky

Technické parametre:

Kapacita batérie: 1250 mAh
Napätie: 1,5 - V
Zloženie: alkalické
Označenie: LR03
Prevádzková teplota: -20 - 60 °C

Máte otázku k produktu? Napíšte nám

Meno:
E-mail:
Text:
0
Hodnotilo 0 zákazníkov
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Napíšte nám recenziu na tento produkt

Celkové hodnotenie:

  • Detail produktu
  • Komentáre 0
  • Príslušenstvo 2
Alkalická batéria Tesla GOLD+ LR03/AAA, 1,5 V, blister 4 ks
Alkalická batéria Tesla GOLD+ LR03/AAA, 1,5 V, blister 4 ks, Alkalická
3,14 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Odosielame: zajtra 21. 9.

Váš košík je prázdný

H
Hore
Kancelársky nábytokKancelársky nábytok O
Stoličky a kresláStoličky a kreslá O
Kancelárske vybavenieKancelárske vybavenie O
Kuchyne a jedálneKuchyne a jedálne O
Šatne a ich vybavenieŠatne a ich vybavenie O
Vonkajšie vybavenieVonkajšie vybavenie O
Dielňa a skladDielňa a sklad O